reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cztery wesela i podróż” już wkrótce w Polsacie

dodano: 2018-05-10 12:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

„Cztery wesela i podróż” Polsat Cztery zupełnie różne kobiety, cztery suknie, cztery przyjęcia, ale łączy je jedno - ten najważniejszy dzień w życiu! Ślub i wesele, a raczej cztery wesela. Już wkrótce w Polsacie zaczynamy bitwę na śluby! A zwycięzców zapraszamy w podróż poślubną jak z bajki. „Cztery wesela i podróż” czekają na chętne pary młode!

„Cztery wesela i podróż” Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Były już „Gwiezdne Wojny”, a my zapraszamy Was na ślubne wojny. W każdym odcinku nowego programu Polsatu „Cztery wesela i podróż” poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko wyjątkowo surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów i to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną marzeń.

Program „Four Weddings” był emitowany w Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Cieszył się również dużym zainteresowaniem w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii, i Francji.

Pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji Polsat mogą zgłosić się pod adresem: czterywesela(malpa)zgloszenia.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Konwerter Quatro GM-204

Nowy konwerter Quatro firmy Golden Media GM-204 ze współczynnikiem szumów...

49 zł Więcej...
reklama