reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

F1 TV już dostępna w Polsce. W jakiej cenie?

dodano: 2018-05-11 10:06 | aktualizacja: 2018-05-11 11:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: F1/satkurier.pl

F1 TV Na stronie internetowej Formula 1 można już zamawiać dostęp do usługi internetowej F1 TV - zarówno w wersji Pro, jak i Access. Zgodnie z zapowiedziami, jest ona dostępna także dla polskiego rynku, gdzie nadawcą telewizyjnym pokazującym wyścigi Formuły 1 jest Eleven Sports.

F1 TV Pro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
F1 TV Pro kosztuje na polskim rynku 7,99 euro/miesiąc lub 58,49 euro/rok (64,99 euro/rok bez promocji), natomiast F1 TV Access 2,99 euro/miesiąc lub 24,29 euro/rok w promocji (26,99 euro/rok bez promocji). W chwili obecnej usługa jest dostępna tylko online. Wkrótce mają pojawić się także jej wersje na iOS, Androida, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV i na tablety.

Usługa F1 TV Pro pozwala przede wszystkim na oglądanie wyścigów Formuły 1 na żywo i na życzenie, zapewnia dostęp do kamer bolidów, umożliwia odsłuch rozmów poszczególnych teamów przekazywanych drogą radiową, a także podgląd w czasie rzeczywistym tablicy wyników. Oprócz tego jej użytkownicy mają m.in. dostęp do powtórek i skrótów z każdego sezonu F1, a także archiwalnych relacji i dokumentów.

F1 TV Access to znacznie okrojona wersja F1 TV Pro, ponieważ nie zawiera transmisji na żywo. Czyli za ok. 13 zł miesięcznie mamy tylko powtórki, skróty i materiały archiwalne. Co więcej powtórki z ostatniego wyścigu pojawiają się dopiero po dwóch dniach. Aby mieć dostęp do treści na żywo, trzeba płacić 34 zł miesięcznie za F1 TV Pro. Niestety twórca usługi nie chwali się nigdzie, z jaką jakością dostępne są transmisje F1 - nie wiadomo, czy przekaz online jest prowadzony w SD czy HD. Warto dodać, że usługa jest dostępna tylko w czterech językach angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim - brak polskiego.

34 zł za miesiąc za oglądanie jedynie transmisji F1 to raczej słaba oferta na nasz rynek. Za połowę tej ceny można mieć cały pakiet czterech kanałów Eleven Sports, w których oprócz Formuły 1 można oglądać także szereg innych transmisji sportowych. Usługa F1 TV Pro może okazać się interesująca jedynie dla najbardziej zagorzałych fanów Formuły 1, którzy chcą mieć dostęp do obrazu z dodatkowych kamer czy do materiałów archiwalnych.

Warto podkreślić, że na polskim rynku nie będzie można oglądać w ramach F1 TV powtórek z F2, GP3 i Porsche Supercup.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Konwerter Twin GT-SAT kołowy

Podwójny konwerter Twin Circular 40mm GT-TCIR40M firmy GT-Sat do odbioru...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama