reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Najwyższa oglądalność tygodnia w historii stacji

dodano: 2018-05-12 07:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Express” i „Zamiana żon” to przeboje telewizji TTV na początku maja br. A jak prezentują się te wyniki oglądalności?

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, po rekordowym kwietniu telewizja TTV rozpoczęła maj br. z najwyższą tygodniową oglądalnością w historii kanału (stacja nadaje od 2 stycznia 2012 roku - więcej tutaj). W pierwszym tygodniu maja br. (poniedziałek, 30 kwietnia - 6 maj br.) stacja osiągnęła udział 3,52 proc. SHR w grupie komercyjnej (16-49) i 2,32 proc. w grupie ogólnej 4+.

Jak czytamy w komunikacie, niekwestionowanymi hitami rekordowego tygodnia były „Królowe życia”, których widownia zbliżyła się do 680 tysięcy widzów (więcej tutaj). Zaraz za „Królowymi” najchętniej oglądanym programem był „Gogglebox. Przed telewizorem” i jego bohaterowie zasiadający w poniedziałkowe wieczory na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji. Od jubileuszowego - 100. odcinka, widzowie rosnąco przekraczają pułap pół miliona, a omawiany okres przyciągnął przed ekrany ponad 590 tysięcy odbiorców (więcej tutaj). Na niepodważalnie wysokiej pozycji znajduje się codzienny zestaw najświeższych informacji prezentowany w „Expressie”, z ponad 541 tysięcy telewidzów (więcej tutaj). Stałym wzrostem oglądalności cieszy się doskonale przyjęta nowość wiosennej ramówki, „Zamiana żon”, z widownią sięgającą ponad 412 tysięcy (więcej tutaj) (dane za TVN).
 
„Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV, foto: TVN
„Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV, foto: TVN
„Zamiana żon” w TTV, foto: TVN
„Zamiana żon” w TTV, foto: TVN

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

279 zł Więcej...

Mini PC CEN Z8350 Windows 10

Mini PC na systemie Windows 10, z czterordzeniowym procesor Intel...

950 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama