reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy pakiet serbskich kanałów z 23,5°E

dodano: 2018-05-14 10:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

Telekom Serbia Telekom Serbia oraz SES Video udostępniły pakiet 10 kanałów telewizyjnych operatorom w krajach byłej Jugosławii oraz w całej Europie za pośrednictwem pozycji orbitalnej 23,5°E.

SES


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na mocy wieloletniej umowy, Telekom Serbia dzierżawi pojemności satelitarne w celu dystrybucji nowego pakietu kanałów telewizyjnych do sieci kablowych oraz IPTV w Europie, w szczególności w Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Słowenii, Macedonii i Czarnogórze.

Pakiet obecnie zawiera siedem kanałów telewizyjnych, w tym między innymi: Agro TV, Film Klub, Kitchen TV, Star TV oraz Ženska TV. Kolejne trzy kanały zostaną dodane latem bieżącego roku.
 

– To dla nas ważny krok, ponieważ dzięki współpracy z naszym partnerem będziemy mogli dostarczać lokalne i regionalne treści widzom w Europie – mówi Marijana Vukasinovic, Head of Content Management w Telekom Serbia. – Nowy pakiet telewizyjny oferuje różnorodne kanały serbskie oraz z regionu. Współpracowaliśmy z SES przy wielu różnych projektach na przestrzeni lat i nie wyobrażamy sobie lepszego partnera, na którym moglibyśmy polegać.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Telekom Serbia, tym bardziej, że możemy pomóc im w rozwijaniu projektów telewizyjnych, zapewniając usługi nadawcze najwyższej jakości – mówi Martin Ornass-Kubacki, Vice President, Central Eastern Europe, Sales w SES Video w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. – Ta umowa to dowód na dalsze umacnianie współpracy z wieloletnim partnerem w Serbii w zakresie wprowadzania nowych kanałów telewizyjnych w Europie.

Parametry techniczne:
Astra 3B (23,5°E)
12,534 GHz, pol. V, SR 12320, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK
kodowanie: Conax
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...
reklama