reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konkurs na wolne miejsca w ukraińskiej DVB-T2

dodano: 2018-05-14 20:07
autor: RO | źródło: mediananny.com

DVB-T2 Zeonbud Ukraina Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia, będąca odpowiednikiem KRRiT w Polsce, ogłosiła konkurs dla nadawców regionalnych na wolne miejsce w multipleksie MX-5 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2. Przetarg obejmie 91 kanałów telewizyjnych w 73 miejscowościach kraju. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 30 lipca, a podsumowanie wyników nastąpi do 28 września. Multipleksem MX-5 zarządza firma Zeonbud.

antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie ma specjalnych warunków do wzięcia udziału w konkursie, ale stawiane są podstawowe wymagania według obowiązującego ukraińskiego prawodawstwa. Nadawca powinien emitować odpowiednią ilość treści w języku ukraińskim, umieszczać ważne społecznie programy lokalne, programy dla dzieci, uczestniczyć w kampaniach informacyjnych dotyczących przejścia na sygnał cyfrowy i nie prowadzić retransmisji programów innych nadawców.

MX-5 ma zasięg ogólnokrajowy. Obecnie multipleks transmituje 7 z możliwych 8 kanałów telewizyjnych MPEG-4 z jakością SD. Są to kanały Mega, Piksel TV, XSport, NLO TV, 2+2, ZIK i Espreso TV.

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Konwerter Quad Inverto Black Ultra

Najnowszy, poczwórny konwerter marki Inverto z nowej limitowanej serii Black...

139 zł Więcej...
reklama