Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Multiligi+. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport
16:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii: OS13 - Viera do Minho 2Porto Steet Stage
Komentarz: Cezary Gutowski
17:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Multiliga+
Komentarz: Filip Surma, Żelisław Żyżyński
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics CANAL+ Sport 2
11:00 Golf: PGA European Tour, Antwerpia: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: La Liga: Celta Vigo – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
15:00 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:15 Piłka nożna: FA Cup: Chelsea FC – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF – Real Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 2
16:15 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – Real Betis
Komentarz: Michał Mitrut
18:30 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:05 Piłka nożna: Major League Soccer: New York City FC – Colorado Rapids nSport+
13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Orlen Wisła Płock – Gwardia Opole
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Piotr Laboga, Kamil Kosowski Polsat Sport
14:45 Piłka nożna: Nice 1. Liga: GKS Katowice – GKS Tychy
18:00 Siatkówka mężczyzn: Aleja Gwiazd 2018: Polska – Kanada
20:30 Boks: Gala, Nadarzyn: Robert Parzęczewski– Jackson Junior Polsat Sport Extra
09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa
10:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa
11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa
12:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji: Sesja kwalifikacyjna
13:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji: 2. sesja kwalifikacyjna
15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji: Sesja kwalifikacyjna
16:00 Piłka nożna: HET Liga: FC Viktoria Pilzno – FK Teplice
18:30 Piłka nożna: Premier Liha: Dynamo Kijów – Szachtar Donieck Polsat Sport Fight
19:30 Boks: Gala, Nadarzyn: Robert Parzęczewski – Jackson Junior Polsat Sport News
14:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/2 finału
20:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/2 finału Sportklub
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga ASOBAL: Recoletas Atlético Valladolid – ABANCA Ademar León
21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia BC – FC Barcelona Lassa TVP 1
20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dariusz Szpakowski
03:35 (so/nd) Boks: Gala, Toronto: Adonis Stevenson – Badou Jack TVP Sport
11:00 Inne: Vienna Life Lang Team MTB - Wilanów: Zawody
12:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym: 1/2 finału
14:00 Inne: Vienna Life Lang Team MTB - Wilanów: Zawody
15:10 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 1. tercja meczu półfinałowego
15:50 Inne: Vienna Life Lang Team MTB - Wilanów: Zawody
16:00 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 2. i 3. tercja meczu półfinałowego
17:30 Tenis: WTA World Tour, Rzym: 1/2 finału
19:10 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 1/2 finału
01:20 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals
04:00 (so/nd) Boks: Gala, Toronto: Adonis Stevenson – Badou Jack
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.