reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mieszkańcy Żyrardowa bez telewizji kablowej

dodano: 2018-05-24 16:56 | aktualizacja: 2018-05-27 11:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Głos Żyrardowa i Okolicy

ISKO Jak donosi „Głos Żyrardowa i Okolicy”, 24 maja br. rano mundurowi przeprowadzili akcję w siedzibie jednej z lokalnych spółek, zatrzymując cztery osoby. Tymczasem mieszkańcy Żyrardowa nie mogą odbierać sygnału telewizyjnego. Na stronie internetowej sieci kablowej ISKO pojawił się komunikat o wstrzymaniu do odwołania emisji sygnału telewizyjnego i o zamknięciu na ten czas biura.

ISKO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Na polecenie prokuratury policjanci wykonali także przeszukania i zabezpieczenia sprzętu spółki, dlatego mieszkańcy Żyrardowa odbierający telewizję za pośrednictwem popularnej w mieście sieci kablowej nie będą mogli odbierać sygnału do czasu wyjaśnienia sprawy – informuje „Głos Żyrardowa i Okolicy” Agnieszka Ciereszko z KPP Żyrardów.

24 maja policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Żyrardowie we współpracy z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Radomiu zatrzymali cztery osoby podejrzane o naruszenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje „Głos Żyrardowa i Okolicy” asp. Ciereszko, to efekt prowadzonego od ubiegłego roku przez policjantów z Żyrardowa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie postępowania przeciwko właścicielom jednej ze spółek cywilnych z branży medialnej.

Aktualizacja 27.05
Operator ISKO poinformował o wznowieniu emisji i rozwiązaniu wszelkich ew. utrudnień związanych z brakiem sygnału TV kablowej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama