Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Liga Mistrzów UEFA w 4K:Real Madryt – Liverpool FC. Transmisje live z Ligi Narodów w kanałach sportowych Polsatu.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Liverpool FC
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HBC Nantes – Paris Saint-Germain Handball
Komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HC Vardar – Montpellier HB
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Liverpool FC
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
13:30 Golf: PGE European Tour, Virginia Water: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:30 Żużel: Grand Prix Czech Zawody
Komentator: Tomasz Dryła CANAL+ Sport 2
15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HBC Nantes – Paris Saint-Germain Handball
Komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HC Vardar – Montpellier HB
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
03:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Golden State Warriors – Houston Rockets Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Monako: 3. sesja treningowa
15:00 Formuła 1: Grand Prix Monako: Sesja kwalifikacyjna
18:00 Piłka nożna: Championship: Aston Villa – Fulham FC Eleven Sports 2
16:00 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Eleven Sports 3
15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HBC Nantes – Paris Saint-Germain Handball
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HC Vardar – Montpellier HB Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Toulon Tournament 2018: Anglia – Chiny
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Seattle Sounders FC – Real Salt Lake Polsat
16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Polska – Rosja
Polsat Sport
10:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Bułgaria – USA
16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Polska – Rosja
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Kanada – Korea Południowa
22:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene: Zawody
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Quebec: David Lemieux – Karim Achour Polsat Sport Extra
13:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Chiny – Argentyna
17:15 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Francja – Japonia Polsat Sport News
14:30 Tenis: ATP World Tour, Lyon: Finał
16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Włochy – Brazylia
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Niemcy – Serbia TVP 1
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Liverpool FC
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak TVP Sport
11:15 Triathlon: Puchar Europy: Zawody
12:15 Kajakarstwo: Puchar Świata, Duisburg: Finały
14:00 Triathlon: Puchar Europy: Zawody
15:00 Tenis: WTA World Tour, Strasburg: Finał
17:00 Triathlon: Puchar Europy: Zawody
18:00 Piłka nożna: 3. liga: Widzew Łódź – Polonia Warszawa
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.