reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Na Słowacji z kanałem Eurosport 4K. Kiedy w Polsce?

dodano: 2018-05-27 17:24 | aktualizacja: 2018-05-28 13:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Antik.sk

Eurosport 4K Roland Garros Franch Open Transmisja Eurosportu z Roland Garros w Ultra HD będzie dostępna dla abonentów Antik Telecom na Słowacji - to pierwsza taka transmisja Eurosportu 4K w Europie Środkowej. Od 29 maja kanał Eurosport 4K zostanie udostępniony Antik Telecom wyłącznie w po światłowodzie - nie będzie emisji z satelity. Kiedy Eurosport 4K w Polsce?

Antik_telekom_dekoder_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na Słowacji będzie to pierwszy raz w historii, gdy ważne wydarzenie sportowe będzie transmitowane w 4K jako część komercyjnego pakietu IPTV.

Lucie Bayer, kierownik ds. rozwoju w Eurosporcie na Słowacji, powiedział:

- Eurosport stał się skrótem do innowacji, a nasze relacje w tenisie nie różnią się od siebie - zawsze staramy się przesuwać granice, aby nasz zasięg był bardziej dostępny fanom tenisa. Cieszymy się, że słowaccy fani będą mogli doświadczyć dramatu turnieju Roland Garros w ten sposób, a także, że dostarczamy niezrównaną wartość dodaną naszemu partnerowi biznesowemu Antik Telecom.

Vlastimil Lakatoš, dyrektor ds. usług telewizyjnych w Antik Telecom, dodał:

- Przeniesienie Eurosportu do ultrawysokiej jakości całkowicie pasuje do planu wdrożenia 4K wspieranego przez platformę dostawczą 4K opracowaną przez firmę Antik, która obejmuje streaming OTT, 4K / HDR IPTV i hybrydowe dekodery DVB + IP.

W przypadku Antik Telecom, Eurosport 4K jest czwartym kanałem UHD w ofercie, dostarczanym jako część podstawowego pakietu. Antik Telecom zaczął świadczyć usługi UHD w sierpniu 2017 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama