reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał sportowy Match! Ultra na Mundial?

dodano: 2018-05-28 17:59
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/television-sport.com

Match TV Do nadchodzących piłkarskich mistrzostw świata rosyjski subholding Match TV rozważa uruchomienie kanału Match! Ultra. O takich planach zawiadomiła agencja RBK powołująca się na źródła w subholdingu i firmie Rostelekom. Oba podmioty mają być zaangażowane w realizację tego projektu.

Match Ultra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ofertę programową kanału wypełnią programy tematyczne i talk-show poświęcone Mistrzostwom Świata. Kwestia pokazania na Ultra poszczególnych spotkań MŚ 2018 znajduje się na etapie decyzyjnym.

Match! Ultra ma zastąpić dystrybuowany w krajach WNP kanał telewizyjny Match! Planeta. Subholding emituje tam wydarzenia, na które posiada prawa do tych terytoriów. Brak informacji czy Planeta wznowi później nadawanie, czy też Ultra stanie się stałym kanałem. Match! Planeta nadaje tylko w standardowej rozdzielczości SD.

Od momentu rebrandingu stacji wchodzących w skład holdingu podlegającego Match TV w dniu 25 stycznia 2016 roku nie były dokonywane zmiany w ich liczbie i koncepcji programowej.

Z nieznanych przyczyn fragment o Match! Ultra został usunięty z publikacji RBK. Obsługi prasowe Gazprom Media i Match TV nie potwierdziły nowego kanału.

Źródło: tele-satinfo.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

339 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...
reklama