reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2-4.06 Polsat Sport: Boks, futbol i siatkówka

dodano: 2018-06-02 04:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 2-3 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: gala bokserska Babilon Boxing Night w Legionowie, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie, Nice 1. Liga, Euro Winners Cup, mecze towarzyskie piłkarzy, Moto2, Moto3, MotoGP, Energa Basket Liga i piłka ręczna plażowa - klubowe mistrzostwa Europy.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Polsat Doku oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: gala bokserska Babilon Boxing Night w Legionowie (więcej tutaj), Siatkarska Liga Narodów mężczyzn (więcej tutaj), turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), Euro Winners Cup (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj) i piłka ręczna plażowa - klubowe mistrzostwa Europy (więcej tutaj).

Plan emisji:

2 czerwca (sobota)

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

12:00 Polsat Sport, Energa Basket Liga, 5. mecz finałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

13:07 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn

13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:15 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 1. ćwierćfinał kobiet

14:15 Polsat Sport News, konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:45 Polsat Sport Fight, KSW26

14:55 Eleven Sports 1, turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie: Korea Południowa - Szkocja

15:00 w Polsacie Sport i 15:45 w Polsacie, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Polska - Chiny

15:00 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 2. ćwierćfinał kobiet

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

15:50 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Rosja - Serbia

16:30 Polsat Sport News, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 1. ćwierćfinał mężczyzn

17:15 Polsat Sport News, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 2. ćwierćfinał mężczyzn

17:25 Eleven Sports 2, turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie: Francja - Togo

17:30 polsatsport.pl, piłka nożna plażowa, Euro Winners Cup, 1. półfinał: BSC Kristall - KP Łódź

18:10 Eleven Sports 1, mecz towarzyski piłkarzy: Anglia - Nigeria

18:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

18:50 Polsat Sport, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Niemcy - Francja

19:00 Polsat Sport Extra, gala Babilon Boxing Night w Legionowie

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 polsatsport.pl, piłka nożna plażowa, Euro Winners Cup, 2. półfinał: SC Braga - Lokomotiv Moskwa

20:40 Polsat Sport News, mecz towarzyski piłkarzy: Belgia - Portugalia

21:55 Polsat Sport Extra, mecz towarzyski piłkarzy: Islandia - Norwegia

22:00 Super Polsat i Polsat Sport, gala Babilon Boxing Night w Legionowie

22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport News, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Iran - Włochy
 
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Paweł Mazurek/Studio 69
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Paweł Mazurek/Studio 69


Noc z 2 na 3 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Bułgaria - Australia

0:00 Eleven Sports 4, „Arsenal World” - magazyn

0:30 Eleven Sports 4, „Arsenal 360” - magazyn

1:00 Polsat Sport News, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Korea Południowa - USA

1:30 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn

2:00 Polsat Sport, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Argentyna - Kanada

2:30 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Brazylia - Japonia

3 czerwca (niedziela)

8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto3

9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto2

9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:30 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 1. półfinał kobiet

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto3

11:15 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: 1. półfinał mężczyzn

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto2

12:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: GKS Katowice - Górnik Łęczna

12:30 Polsat Sport Extra, Nice 1. Liga: Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoGP

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:55 Eleven Sports 1, turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie: Japonia - Kanada

15:00 w Polsacie Sport i 15:45 w Polsacie, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Polska - Niemcy

15:00 Polsat Sport News, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Korea Południowa - Japonia

15:30 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: finał kobiet

16:30 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: finał mężczyzn

17:00 Polsat Sport News, konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy

17:25 Polsat Sport News, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Brazylia - USA

17:25 Eleven Sports 1, turniej reprezentacji piłkarzy U-21 w Tulonie: Portugalia - Turcja

17:30 Polsat Sport Extra, piłka ręczna plażowa, klubowe mistrzostwa Europy w Starych Jabłonkach: ceremonia zakończenia

18:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

18:50 Polsat Sport, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Francja - Chiny

18:50 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Bułgaria - Rosja

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport News, piłka nożna plażowa, Euro Winners Cup: finał

21:00 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Iran - Kanada

22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Eleven Sports 3, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport Extra, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Serbia - Australia

Noc z 3 na 4 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport, Siatkarska Liga Narodów mężczyzn: Argentyna - Włochy
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama