reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ZapinamyPasy.pl odpinają pasy

dodano: 2018-06-05 16:58 | aktualizacja: 2018-06-05 17:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/wirtualnemedia.pl

ZapinamyPasy.pl Andrzej Twarowski poinformował na Twitterze, że radio internetowe ZapinamyPasy.pl przestanie nadawać 5 czerwca po godz. 23:00. Kilka godzin przed ogłoszeniem Twarowskiego, podobną informację nieoficjalnie zdradził Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty. Ostatecznie zamknięcie działalności potwierdził Bartosz Remplewicz, który finansował to radio internetowe.

ZapinamyPasy.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że radio ZapinamyPasy.pl wystartowało 1 lutego br., czyli przed zaledwie czterema miesiącami. Współpracowali z nim tacy dziennikarze sportowi, jak Mikołaj Kruk, Tomasz Zieliński, Marek Furjan, Mateusz Ligęza, Artur Kwiatkowski i Mateusz Juza oraz Michał Kornacki. Kilka dni przed ogłoszeniem zamknięcia ZapinamyPasy.pl, internet obiegły informacje o dołączeniu do projektu Andrzeja Twarowskiego. Mimo to zdecydowano o zaprzestaniu nadawania.
 

- To jest oczywiście dla mnie bardzo trudna decyzja. Wiele osób nam zaufało. Ale jestem biznesmenem, który działa na rynku od wielu lat i jak każdy inwestor muszę kierować się interesem firmy. Niestety, projekt choć rozwijał się merytorycznie, jestem bardzo zadowolony z poziomu, jaki osiągnęło radio, nie spinał się pod względem finansowym. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie. Odkryliśmy wiele talentów. Wierzę, że poradzą sobie na rynku mediów - stwierdził Bartosz Remplewicz (za wirtualnemedia.pl).

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Wskaźnik LCD Megasat SF-210

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

59 zł Więcej...

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...
reklama