reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska - Litwa w TVP

dodano: 2018-06-07 16:44 | aktualizacja: 2018-06-11 10:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: TVP

Robert Lewandowski Już w piątek, 8 czerwca wielkie emocje w Telewizji Polskiej. Reprezentacja Polski zagra tuż przed Mundialem towarzyski mecz z Chile. Cztery dni później z Litwą. Transmisja obu spotkań w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 


Reprezentacja Polski piłka nożna Robert Lewandowski Arkadiusz Milik


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mecz z Chile skomentują: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio z Poznania poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą byli reprezentanci Polski: Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Rasiak. Analizy taktycznej spotkania dokonają: Maciej Iwański, Paweł Janas, Rafał Ulatowski i Tomasz Rząsa. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Sylwia Dekiert i Oswald Rodrigo-Pereira.

Cztery dni później, 12 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkanie Polski z Litwą będą komentować: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a będą mu towarzyszyć byli reprezentanci Polski: Adam Matysek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Rząsa i Sebastian Mila. Jacek Kurowski wraz z Janem Tomaszewski, Pawłem Janasem, Jerzym Brzęczkiem i Włodzimierzem Lubańskim dokonają analizy taktycznej spotkania. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Maciej Barszczak i Sylwia Dekiert.

Dodatkowe materiały o kadrze (wywiady z piłkarzami, konferencje prasowe, ciekawostki, aktualne meldunki) będzie można znaleźć w sportowych serwisach informacyjnych, a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Od 7 czerwca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej na MUX3 jest nadawany kanał TVP Sport SD. Zastąpił on na tej platformie, do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, kanał TVP Rozrywka. Tym samym TVP Sport będzie jedynym, nadawanym drogą naziemną kanałem sportowym w Polsce, dostępnym praktycznie dla wszystkich Polaków.

14 czerwca początek mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. Wszystkie mecze będą transmitowane w TVP1 i TVP2 i Naziemnej Telewizji Cyfrowej – TVP Sport. Spotkania będzie można także oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

 
> Wszystkie mecze towarzyskie przed MS <


Plan transmisji

8 czerwca (piątek)
20:45 Polska – Chile,   TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl 
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz

12 czerwca (wtorek)
18:00 Polska – Litwa,   TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl 
Komentarz: Maciej Iwański, Andrzej Strejlau
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...
reklama