reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mundial w 4K także w lokalnej sieci z Poznania

dodano: 2018-06-07 17:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WTvK/satkurier.pl

WTvK Winogradzka Telewizja Kablowa (WTvK) poinformowała, że jej abonenci telewizji cyfrowej będą mogli oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w jakości UHD 4K. W ramach pakietu Mistrzostwa Świata 2018 4K udostępnione zostaną dwa kanały - TVP 4K oraz Canal+ 4K Ultra HD. To trzeci operator w Polsce, po platformach nc+ i Orange TV, który zaoferuje mecze mundialu w rozdzielczości 4K.

Winogradzka Telewizja Kablowa WTvK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cena pakietu Mistrzostwa Świata 2018 4K z dwoma kanałami UHD wynosi 50 zł dla abonentów pakietu Canal+ oraz 100 zł dla pozostałych abonentów. Jednocześnie na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 WTvK udostępnia kanał TVP Sport w jakości HD w ramach najniższego oferowanego pakietu.

Jak czytamy w komunikacie WTvK, operator testuje nadawanie materiałów własnych w 4K i wkrótce rozpocznie nadawanie programu własnego (TVK Winogrady) w tej technologii.

Winogradzka Telewizja Kablowa jest jednostką organizacyjną Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu, która od 1989 r. prowadzi działalność telekomunikacyjną.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama