Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostwa Świata w 4K: Niemcy – Szwecja. Transmisje live z Ligi Narodów siatkarzy w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Niemcy – Szwecja
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski CANAL+ Sport
14:00 Golf: PGA European Tour, Pulheim: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
21:40 Rugby: Mecz testowy: Argentyna – Szkocja Eleven Sports 1
13:00 Formuła 1: grand Prix Francji: 3. sesja treningowa
16:00 Formuła 1: grand Prix Francji: Sesja kwalifikacyjna Eurosport 1
19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy: 1. runda
22:45 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Monterey: Wyścig 1
01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Orlando City SC – Montreal Impact Eurosport 2
20:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Monterey: Superpole
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – Vancouver Whitecaps FC Fightklub
02:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: Vergil Ortiz – Juan Salgado nSport+
13:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Włoch, Imola: Dzień 1
Polsat Sport
09:30 Siatkówka: Liga Narodów: Australia – Argentyna
12:00 Siatkówka: Liga Narodów: Brazylia –Polska
15:30 Siatkówka: Liga Narodów: Iran – Bułgaria
17:30 Siatkówka: Liga Narodów: USA – Rosja
20:30 Siatkówka: Liga Narodów: Włochy – Francja Polsat Sport Extra
10:00 Siatkówka: Liga Narodów: Japonia – Serbia
14:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn: 1/2 finału
16:30 Tenis: ATP World Tour, Londyn: 1/2 finału
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Donald Cerrone – Leon Edwards Polsat Sport Fight
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Donald Cerrone – Leon Edwards
Polsat Sport News
11:30 Tenis: ATP World Tour, Halle: 1/2 finału
14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle: 1/2 finału Super Polsat
12:00 Siatkówka: Liga Narodów: Brazylia –Polska
TVP 4K
14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Belgia – Tunezja
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak
17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Meksyk
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński TVP 1
14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Belgia – Tunezja
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak
20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Niemcy – Szwecja
Komentarz: Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow TVP 2
17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Meksyk
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński TVP Sport
14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Belgia – Tunezja
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak
17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Meksyk
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński
20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: Niemcy – Szwecja
Komentarz: Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.