reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec klubowego kanału Lech TV?

dodano: 2018-06-29 17:02 | aktualizacja: 2018-06-29 17:22
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Lech/INEA

Lech TV 30 czerwca 2018 roku dobiega końca umowa, na mocy której INEA została sponsorem tytularnym stadionu przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu oraz sponsorem premium KKS Lech Poznań. Dalsza współpraca nie będzie kontynuowana.

INEA Lech Poznań dziękujemy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Chcielibyśmy podziękować INEA za wszystkie lata współpracy. Sponsoring KKS Lech Poznań obejmował kilka płaszczyzn i na każdej z nich INEA była dla nas zawsze pewnym i godnym zaufania partnerem

– komentuje Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lech Poznań.

Podpisana w czerwcu 2013 roku pięcioletnia umowa sponsoringowa zawierała pakiet świadczeń obejmujący nie tylko oznakowanie stadionu, ale też działania marketingowe oraz realizację dodatkowych, wspólnych projektów. W ramach tego zobowiązania INEA produkowała także pierwszą w Polsce telewizję klubową – Lech TV, a logo INEA widniało na koszulkach zawodników poznańskiego Kolejorza.
 

Jesteśmy dumni z tego, że przez 5 lat Stadion Miejski w Poznaniu nosił nazwę INEA Stadion. Cennym doświadczeniem była także produkcja telewizji klubowej Lech TV. Oba projekty dobiegają końca, ale nadal kibicujemy Lechowi i życzymy jak najlepszych wyników sportowych

– mówi Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA S.A.

Jak wynika z komunikatu - INEA kończy z produkcją pierwszego w Polsce klubowego kanału Lech TV. Ale jednocześnie jak wynika z ustaleń portalu satkurier.pl projekt Lech TV nie zostaje zakończony. Kanał wraca pod skrzydła klubu, a doświadczenia zdobyte przy współpracy z WTK mają być bazą do dalszej pracy. Nie wiadomo w jakiej formie projekt będzie kontynuowany i czy będzie w niego zaangażowany jakiś inny partner. Wg nieoficjalnych informacji nowy sponsor Lecha Poznań ma zostać przedstawiony w najbliższych dniach.

Aktualnie Lech TV mogą oglądać abonenci sieci kablowej INEA., znajdował się na pozycji 7 jako część pakietu Standardowego Przekaz był dostępny także w sieci, ale w chwili obecnej emisja nie jest tam realizowana.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Matrix HDMI-4x2 4K

Rozdzielacz, przełącznik HDMI: 4 wejścia - 2 wyjścia (zgodny z...

290 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...
reklama