reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix może wprowadzić nowy plan abonamentowy

dodano: 2018-07-05 12:42 | aktualizacja: 2018-07-05 14:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tutto Android/Netflix/satkurier.pl

Netflix Netflix może wprowadzać nowy, wyższy plan abonamentowy. Znany jako Ultra, umożliwiłby korzystanie z usługi na czterech ekranach jednocześnie, wynika z informacji podanych przez włoski blog Tutto Android. Jednocześnie dotychczasowe plany abonamentowe miałaby zostać pod tym względem zdegradowane.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netflix ma obecnie trzy plany abonamentowe: Podstawowy za 34 zł, Standard za 43 zł i Premium za 52 zł miesięcznie. Podstawowy pozwala użytkownikom na oglądanie na jednym ekranie, Standard na dwóch, a Premium na czterech ekranach. Ekranami mogą być telewizory, laptopy, tablety lub smartfony.

Nowy plan abonamentowy Ultra miałby kosztować 16,99 euro (ok. 75 zł). Według niektórych źródeł, wprowadzeniu planu Ultra miałoby towarzyszyć zmniejszenie liczby ekranów w innych planach: Standard na jeden, a Premium na dwa. Jednak miałaby to być tylko jedna z rozważanych opcji. Nie jest tajemnicą, że część użytkowników Netfliksa kupuje konto Premium, by dzielić się nim ze swoimi znajomymi i ponosić w ten sposób mniejsze koszty na osobę.
 

Netflix nieustannie testuje nowe rozwiązania, a poszczególne próby zwykle różnią się od siebie czasem trwania. W tym przypadku testujemy różne poziomy cenowe oraz wachlarz dostępnych funkcji, by lepiej zrozumieć podejście konsumentów do oferty Netflix. Nie wszyscy użytkownicy zobaczą ten test, a część z proponowanych w nim elementów może nigdy nie zostać wprowadzona

- powiedziała Smita Saran, rzecznik prasowy Netfliksa.

 
Poniżej dwie różne grafiki, które krążą po internecie. Wynika z tego, że Netflix rzeczywiście rozważa alternatywne rozwiązania.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

279 zł Więcej...
reklama