reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Letnie nowości w TVP VOD

dodano: 2018-07-24 23:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP VOD W wakacje TVP VOD zaprasza na porywające seriale kostiumowe, dramaty i komedie oraz dokumenty produkcji BBC Studios. Oferta platformy wzbogaciła się o ponad 50 godzin nowości.

VOD TVP vod.tvp.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do już szerokiego wachlarza tytułów dołączają m.in. seriale kostiumowe - „Mała Dorrit”, „Koniec defilady”, „Rozważna i romantyczna”, „Północ i południe”, „Człowiek, który został Bondem”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster”, „Urodzony morderca”, „Miasteczko”; serial komediowy „Zdążyć przed zachodem” z przezabawnym Johnem Cleese; filmy dokumentalne o społeczeństwie, przyrodzie, technologii i historii, takie jak m.in.: „Avicii. Historia prawdziwa”, „Przewodnik po Marsie”, „Miniaturowe cuda natury” czy „Zwierzęta za kamerą”.

Wśród już dostępnych na platformie produkcji znajdują się, m. in.: „Życie w Cranford” - rewelacyjny serial kostiumowy z wielokrotnie nagradzaną Judy Dench w roli głównej; serial kryminalny „Czas śmierci” oraz takie klasyki jak „Allo, ‘allo!”, „Wojna i pokój”, „Duma i uprzedzenie” czy brytyjski „Dom z kart” („House of cards” z 1990 roku). Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama