reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery z usługą SVOD za 6-8 dol. miesięcznie?

dodano: 2018-07-30 14:00 | aktualizacja: 2018-07-30 14:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Variety

David Zaslav Po przejęciu Scripps Networks Interactive przez jego firmę, prezes i dyrektor generalny Discovery, David Zaslav, rozważa uruchomienie usługi streamingu wideo. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się już w marcu br. Teraz Zaslav wymienia cenę, w jakiej oferowany mógłby być miesięczny dostęp do treści Discovery.

Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Działamy w tym kierunku, ale uważamy, że oferta wszystkich naszych treści za 6-8 dol. wyglądałaby zupełnie inaczej dla konsumentów na całym świecie, którzy kochają i znają nasze marki - powiedział David Zaslav podczas konferencji Television Critics Association. - Konsumenci będą mieli około ośmiu opcji usług streamingowych wycenionych na 10-15 dol. miesięcznie i specjalizujących się w serialach i filmach. Discovery wyróżniałoby się mocną ofertą treści dokumentalnych i niższą ceną abonamentu - dodał.

Zaslav powiedział, że Discovery zaczęło się już zwracać w stronę cyfrowych produktów, takich jak aplikacja Discovery GO. Dodał jednak, że Discovery może chcieć poszukiwać partnera, który umożliwi mu dalszy rozwój.
 

- Chcemy kierować się bezpośrednio do konsumenta, sami lub z innymi w kraju i na całym świecie - powiedział. - Jeśli jedna z firm FANG (Facebook, Amazon, Netflix i Google - przyp. red.) powiedziałaby „Chcę być w biznesie z globalną firmą, gdzie mogę zrobić szeroką ofertę na całym świecie, w każdym języku. Z kim mógłbym porozmawiać?” To byłoby Discovery lub Disney.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

260 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama