reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

12,246 mln abonentów Trikolor TV

dodano: 2018-08-08 13:25 | aktualizacja: 2018-08-08 15:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: tele-sat.info

gse_trikolor_tv_360px.jpg Trikolor TV - największa rosyjska płatna telewizja satelitarna w Rosji, miała na koniec czerwca 2018 roku 12,246 mln klientów. Z tego 9,9 mln abonentów subskrybowało kanały w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Trikolor TV ma aż 7 kanałów 4K!

gse_trikolor_tv_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przychody Trikolor TV za pierwsze sześć miesięcy 2018 roku osiągnęły 8,88 mld rubli (507,76 mln zł), co oznacza wzrost o 4 proc. w porównaniu z tym samym okresem 2017 roku. ARPU wyniosło 1590 rubli (91,74 zł).

Pod koniec czerwca 2018 r. Trikolor TV miał w ofercie 262 kanały telewizyjne, w tym 42 kanały w jakości HD oraz 7 stacji Ultra HD (4K) i 48 stacji radiowych.

Największy rosyjski operator telewizji cyfrowej Trikolor TV kontynuuje przejście od modelu biznesowego pojedynczego produktu do powstania pierwszego operatora wieloplatformowego w środowisku cyfrowym w Rosji. W ramach nowej strategii Trikolor TV tworzy pojedynczą przestrzeń informacyjną dla rozrywki i usług dla całej rodziny, dostępną z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i niezależnie od czasu.

Trikolor TV nadal aktywnie pracuje nad wdrożeniem nowej strategii rozwoju, aby stworzyć pojedynczą przestrzeń informacyjną dla rozrywki i usług dla całej rodziny. Biorąc pod uwagę, że model konsumpcji treści w Rosji gwałtownie się zmienia i pojawiają się nowi użytkownicy, którzy nie korzystają z transmisji satelitarnej, operator zwraca szczególną uwagę na Internet. Już ponad 63 proc. abonentów Trikolor TV (około 7,8 mln abonentów) może łączyć oglądanie telewizji z dostępem do usług operatora za pośrednictwem Internetu.

Rosnąca liczba abonentów powoduje coraz większy nacisk na jakość oglądania telewizji, dostępności treści w HD i UHD wraz z możliwością korzystania z inteligentnych usług, dostosowując oglądanie kanałów według swoich pragnień. Na tej podstawie, razem z partnerami technologicznymi Trikolor TV rozwija sprzęt z bardziej zaawansowanym oprogramowaniem, treściami wideo w wysokiej i ultrawysokiej rozdzielczości, jak również w celu zapewnienia zaawansowane możliwości personalizacji produktu cyfrowego.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama