reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 7.08 nadaje Mir Premium HD

dodano: 2018-08-09 17:18
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Mir Premium 7 sierpnia br. międzypaństwowa kompania telewizyjno-radiowa MTRK Mir uruchomiła nowy kanał w języku rosyjskim Mir Premium. Na jego zawartość złożą się treści z istniejących kanałów, ale również pojawią się nowe ekskluzywne produkcje. Mir Premium uzupełni ofertę istniejących stacji Mir i Mir 24.

Mir Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie mogą liczyć na więcej muzyki, rozrywkowych show, sportu i programów podróżniczych. Kanał położy większy nacisk na relacje na żywo z bieżących wydarzeń w krajach WNP.

Mir Premium nadaje w rozdzielczości HD. Można go oglądać w sieciach kablowych i platformach satelitarnych w Rosji i krajów WNP, a także w dwóch krajach bałtyckich. Emisja satelitarna dla odbiorców indywidualnych (FTA) jest prowadzona na satelicie ABS-2A (74,7°E) z transpondera GeoTelecommunications o częstotliwości 11,474 GHz, pol. V (SR: 22500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Przekaz można odbierać na dotychczasowych parametrach Mir HD. W Internecie można znaleźć pod adresem onair.mir24.tv (link do streamingu na żywo).

Międzynarodowa korporacja nadawcza w języku rosyjskim MTRK Mir została założona w listopadzie 1992 roku. Odpowiednią decyzję w podpisali szefowie Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Armenii i innych krajów z byłego ZSRR. Dzisiaj ta grupa nadawcza obsługuje kanały Mir, Mir 24, stację radiową Mir i portal Mir24.tv.
 
Przekaz kanału Mir Premium


Parametry techniczne:
ABS-2A (74,7°E)
11,473 GHz, pol. V, SR: 22500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...
reklama