Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Arsenal FC – Manchester City. Transmisje live z Mistrzostwa Europy w Eurosporcie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
14:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – West Ham United
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ 4K Ultra HD
17:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
22:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
20:00 Golf: PGA Championship, St. Louis: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SV Sandhausen – Hamburger SV
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Holstein Kiel – FC Heidenheim 1846
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
20:30 Piłka nożna: Superpuchar Niemiec: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
09:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin: Dzień 7
12:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy, Glasgow: Wyścig mężczyzn
19:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin: Dzień 7 Eurosport 2
08:00 Snooker: World Open, Yushan: Finałowy
11:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy, Glasgow: Wyścig mężczyzn
13:15 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20: Anglia – Meksyk
15:30 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy, Glasgow: Finały na przyrządach mężczyzn
22:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Utah: Etap 6
02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: DC United – Orlando City SC nSport+
17:00 Żużel: PGA Ekstraliga: Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów
Komentarz: Sergiusz Ryczel
19:30 Żużel: PGA Ekstraliga: Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła Polsat Sport
10:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg: Mecz o 5. miejsce mężczyzn
11:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg: Mecz o 3. miejsce mężczyzn
12:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg: Mecz pokazowy
13:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg: Finał mężczyzn
14:30 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: Speed Car Motor Lublin – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Teplice – AC Sparta Praga
22:00 Tenis: ATP World Tour, Toronto: Finał Polsat Sport Extra
08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii: Rozgrzewka
09:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii: Rozgrzewka
09:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii: Rozgrzewka
11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii: Wyścig
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii: Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii: Wyścig Polsat Sport News
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: De Graafschap – Feyenoord
Sportklub
13:30 Żeglarstwo: Mistrzostwa świata, Aarhus: Dzień 4
TVP 1
20:20 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin: Dzień 7
TVP Sport
09:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin: Dzień 7
12:40 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy, Glasgow: Wyścig mężczyzn
17:10 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy, Glasgow: Finały na przyrządach mężczyzn
19:10 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Berlin: Dzień 7
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.