reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nie będzie Ligi Mistrzów na AzTV i Idman

dodano: 2018-08-10 11:24
autor: RO | źródło: haqqin.az

CBC Sport Idman CBC Sport ogłosiło nabycie praw do kilku wydarzeń sportowych w piłce nożnej. Ta azerska, prywatna i nieszyfrowana stacja sportowa będzie transmitować turnieje grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także mecze Ligi Narodów i Mistrzostwa Hiszpanii. CBC Sport ma też pokazać gry eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020 i Mistrzostw Świata 2022.

CBC Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należy zauważyć, że prawa do wyżej wymienionych konkursów są wyłączne na terytorium Azerbejdżanu. CBC Sport jest stacją nieszyfrowaną w HD, dostępną w wiązce europejskiej z satelity Azerspace-1 (46°E) na częstotliwości 11,135 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Niektóre swoje programy szyfruje w archaicznym systemie BISS, ale z przekazu może całkowicie zrezygnować, jeżeli pojawią się naciski ze strony organizatorów, nadawców czy operatorów. Zwłaszcza, gdy zwiększa się atrakcyjność nabytych praw...

Wcześniej prawami do rundy play-offu i turnieju grupowego Ligi Mistrzów, a także spotkań Ligi Europy zarządzał państwowy kanał telewizyjny AzTV, transmitujący piłkę nożną w swoim własnym kanale sportowym İdman Azərbaycan.

Mistrzostwa Hiszpanii także emitował İdman Azərbaycan, natomiast mecze kwalifikacyjne reprezentacji Azerbejdżanu widzowie oglądali już w ITV.

İdman Azərbaycan również można znaleźć na Azerspace-1 (46°E), ale w wiązce skierowanej na Azję Środkową. Przekaz jest prowadzony FTA i częściowo w BISS z częstotliwości 11,175 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Tutaj znajdziemy też CBC Sport w jakości SD.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1 090 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Konwerter Quatro GM-204

Nowy konwerter Quatro firmy Golden Media GM-204 ze współczynnikiem szumów...

49 zł Więcej...
reklama