Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Chelsea FC – Arsenal FC. Transmisja live z WTA World Tour Cincinnati tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
20:15 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF – Real Sociedad
Komentarz: Leszek Orłowski, Piotr Laboga CANAL+ 4K Ultra HD
18:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
15:00 Rajdy samochodowe: Rajd Niemiec: OS12 - Panzerplatte 2
Komentarz: Cezary Gutowski
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Cardiff City – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Now
13:00 Golf: PGA European Tour, Goeteborg: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
16:00 Piłka nożna: Championship: Millwall FC – Derby County
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:15 Piłka nożna: La Liga: Celta Vigo – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
22:15 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – Deportivo Alavés
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 2
18:00 Piłka nożna: Serie A: AC ChievoVerona – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
20:30 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: Championship: Preston North End – Stoke City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
18:00 Piłka nożna: Serie A: AC ChievoVerona – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eurosport 1
15:30 Piłka nożna: DFB Pokal: SV Drochtersen Assel – Bayern Monachium
17:30 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway: Etap 3
18:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy: 3. runda
21:30 Kolarstwo szosowe: Colorado Classic: Etap 3 Eurosport 2
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Seattle Sounders FC – Los Angeles Galaxy
nSport+
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
Polsat Sport
15:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Birmingham: Zawody