reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1 grudnia: VH1 Russia i VH1 Polska

dodano: 2005-11-29 21:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: mtv.ru

VH1_ru_gif.gif W czwartek 1 grudnia zarówno w Polsce, jak i w Rosji ruszają nowe kanały muzyczne - odpowiednio VH1 Polska i VH1 Rossija. Tyle, że na rosyjskim rynku VH1 Rossija zastąpi angielskojęzyczną wersję VH1 Europe, a u nas VH1 Polska zastąpi dotąd nadawany kanał MTV Classic.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisja VH1 Rossija nastąpi punktualnie w południe czasu moskiewskiego. Pierwszym rosyjskim video będzie grupa Kino, a pierwszy zagranicznym videoklipem ma być Madonna - Hung Up.

W pierwszym miesiącu swojej emisji VH1 Rossija będzie dostępna dla abonentów platformy NTV Plus oraz najlepszych sieci kablowych w Rosji. Od stycznia-lutego 2006 będzie już ogólnie dostępna w całej Rosji. Marka VH1 jest bardzo popularna nie tylko w Rosji, ale także w Polsce. U nas na MTV Classic trwa odliczanie do startu VH1 Polska.

VH1 Rossija jest kanałem przeznaczonym dla widzów w wieku 18-45 lat. Na kanale nadawana ma być muzyka z lat 80-tych i 90-tych.

VH1 Rossija pojawi się w miejscu VH1 Europe z Eutelsata W4 - 36E z 12,476R (SR=27500, FEC=3/4). Kanał jest kodowany w Viaccess PC2.5

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...
reklama