Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 16 grudnia
Turkiye Kupasi (Turcja): Eskisehirspor vs. Konyaspor (13:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Albanian Championship (Albania): Elbasani vs. Vllaznia (13:30)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Charlton Athletic vs. Liverpool (13:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
PremPlus (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:15): MegaSport (4W - BISS)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Bayern Munich (15:30)
-
E2 (42E - FTA)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:15): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Hamburg (15:30)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Schalke 04 (15:30)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:35): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Stuttgart (15:30)
-
Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:40): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Hannover 96 (15:30)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Sheffield United (16:00)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:45): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Newcastle United vs. Watford (16:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Arsenal vs. Portsmouth (16:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
5 Kanalas (4W - BISS)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nova TV Croatia (4W - FTA)
-
2M Maroc (12.5W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Premiership (Anglia): Reading vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Genoa vs. Frosinone (16:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Lecce vs. Bari (16:00)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Spezia (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Vicenza (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Verona vs. Arezzo (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Napoli vs. Mantova (16:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Bologna (16:00)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Aris Thessaloniki (16:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Aberdeen (16:00)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Marseille (17:10)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Od 17:30: SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:45): SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:55): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:40): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Omonia Nicosia (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Ionikos Nikea (18:00)
-
ERT Sat (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. AC Milan (18:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Skoda Xanthi (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Turkiye Kupasi (Turcja): Galatasaray vs. Kayserispor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Bolton Wanderers (18:15)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
PremPlus (28.2E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Od 18:25: RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga BBVA (Hiszpania): Elche vs. Real Murcia (18:30)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Vitesse Arnhem (19:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Willem II (19:30)
-
Retransmisja (21:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Vitória Setubal (20:00)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Racing Santander (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Bordeaux (20:00)
-
Ciné + 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Troyes (20:00)
-
Ciné + 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Valenciennes (20:00)
-
Ciné + 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Lille (20:00)
-
Ciné + 8 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Toulouse (20:00)
-
Ciné + 2 (19.2E - Seca 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Sochaux (20:00)
-
Ciné + 3 (19.2E - Seca 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Athletic Bilbao (20:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. NAC Breda (20:00)
-
Retransmisja (23:05): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Cagliari (20:30)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): Sport + (19.2E - Seca 2)
Coupe de France (Francja): Guingamp vs. Laval (21:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Valencia (22:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Académica (22:15)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Primera Division (Chile): O'Higgins vs. Audax Italiano (23:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.