Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 6 stycznia
FA Cup (Anglia): Tamworth vs. Norwich City (13:30)
-
BBC HD (28.2E - FTA)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:15): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Beta Ethniki (Grecja): Panserraikos vs. Levadiakos (14:00)
-
ET 3 (13E - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Nottingham Forest vs. Charlton Athletic (16:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Super League (Grecja): OFI Crete vs. Atromitos (16:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Chelsea vs. Macclesfield Town (16:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Ligat Al (Izrael): Moadon Sport Ashdod vs. Hapoel Tel Aviv (16:20)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Trofeo Berlusconi (Włochy): AC Milan vs. Juventus (17:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
OBN (4W - FTA)
-
SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:30): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. AEK Athens (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): Apollon Limassol vs. APOEL Nicosia (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
FA Cup (Anglia): Liverpool vs. Arsenal (18:15)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
BBC HD (28.2E - FTA)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TV 3 Norge (5E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
YLE 24 (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Ligat Al (Izrael): Bnei Yehuda vs. Maccabi Haifa (18:30)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Liga BBVA (Hiszpania): Málaga vs. Almería (18:30)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Racing Ferrol vs. Atlético Madrid "B" (18:30)
-
TV de Galicia Europe (19.2E & 30W - FTA)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Osasuna (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Gimnàstic (20:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Coupe de France (Francja): Cambrai vs. Marseille (21:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Coupe de France (Francja): St Etienne vs. Sochaux (21:00)
-
France 3 Sat (13E - Viaccess PC 2.3)
-
France 3 Auvergne (5W - FTA)
-
France 3 Sat (5W - FTA & Analog)
Coupe de France (Francja): Bordeaux vs. Bastia (21:00)
-
France 3 Corse (5W - FTA)
Coupe de France (Francja): Metz vs. Lille (21:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Coupe de France (Francja): Auxerre vs. Niort (21:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Sevilla (22:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.