SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

Cyfrowy Polsat i nc+ wprowadzą do swoich pakietów nowe kanały? ››

1.01 Zmiana w cennikach Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat: Klienci mają prawo wypowiedzenia umowy, ale... ››

Będzie TVP Kultura HD, TVP Info HD i TVP Dokument?

Kiedy TVP Kultura HD, TVP Info HD i TVP Dokument? Sprawdź plany TVP na najbliższe lata ››

Paramount Channel HD - start w Polsce potwierdzony

Paramount Channel HD zamiast Viacom Blink! w Polsce ››

Fox Sports coraz bliżej Polski?

Nadawca podejmuje kolejne kroki zmierzające do debiutu Fox Sports (Fox Sports 2?) w Polsce ››

Informacje

Poradnik: 5 x 5 cyfrowych produktów pod choinkę

SAT Kurier poleca 5 produktów z 5 kategorii pod choinkę w 2014 roku ››

TVP bez ASTRY - MSZ bez koncepcji na polskie media?

Minister MSZ Schetyna ma pole do popisu: co zrobi by publiczna telewizja zaistniała na świecie? ››

TVN24, TVN Turbo i TVN Style w HD w Cyfrowym Polsacie

TVN24 HD, TVN Turbo HD i TVN Style HD w Cyfrowym Polsacie już wkrótce ››

nc+ od czerwca 2015 wyłącznie w MPEG-4

nc+ planuje zakończenie nadawania w standardzie DVB-S MPEG-2 ››

AXN Spin HD wróci na stare parametry na 13°E?

AXN Spin HD ponownie z transpondera platformy nc+ jako test ››

TVP INFO od 2 marca całą dobę

  • 2009-02-19 16:59:26 / Anita Dąbek
  • Ostatnia aktualizacja: 2009-02-19 18:05:50
  • źródło: TVP

Od 2 marca 2009 roku kanał TVP INFO rozpocznie całodobową emisję swojego programu przez satelitę Astra 1KR (19,2°E). Z myślą o polskich widzach przebywających poza granicami kraju, w nocnym paśmie będą emitowane główne pozycje programowe minionego dnia. Każdego dnia w nocnym paśmie pojawi się ostatnie wydanie Serwisu Informacyjnego INFO (pn.-pt. wydanie z godz. 23.30; sob.-niedz. wydanie z godz. 22.30).




źródło: satkurier.pl Nie zabraknie również takich programów jak: „Minęła dwudziesta”, „Telekurier - Bliżej Ciebie”, „Forum”, „Komentarz świat”, „Studio Wschód”, „Raport z Polski” oraz „Młodzież kontra”.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl W nocnym paśmie będą powtarzane także nowości wiosennej ramówki TVP INFO, przede wszystkim: „Plus Minus”, „Trudny rynek”, „Zawodowcy”, „Raport z Polski Extra”, „Telewizyjny Klub Seniora”, „Czas Seniora” czy „Aleja Gwiazd na L 4”.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Nie zabraknie również takich programów jak: „Patrol”, „Światowiec”, „Sprint przez historię Przemysława Babiarza”, „Oblicza armii”, „Etniczne klimaty”, „Antysalon Ziemkiewicza”, „Tygodnik polski”, „Było nie minęło” a także „Miejsca przeklęte” oraz wiele innych programów, które zyskały zainteresowanie oraz sympatię widzów.
źródło: satkurier.pl


  • Wersja do druku

  • dodaj komentarz

  • Komentarze (od najstarszego)
  • 1

  • 2


  • 2009-02-19 19:10:31 Karol
    A co z nocnymi kodowanymi dokumentami? Przyznam się, że były interesujące, choć zdecydowanie zbyt późno. Szkoda, że TVP nie zdecyduje się na całodobowe nadawanie NA ŻYWO - oczywiście nie bez przerwy. Przebiliby w ten sposób TVN24 i Polsat News, które kończą się magicznie z godziną 0:00, a potem następują powtórki. Świat nocą śpi? Chyba raczej nie.
  • 2009-02-19 19:38:45 nasz
    Ciekawe czy będzie również niekodowane całą dobę.
  • 2009-02-19 23:27:51 berdys
    Karol* tez boleje nad tym, ze u nas kanaly informacyjne to tvn18 a nie prawdziwe 24. Boleje jeszcze nad tym, ze nie ma informacji miedzynarodowych w takiej ilosci, w jakiej bym oczekiwal. Ze nie ma transmisji( laczen na zywo ) i codziennych informacji z dzialanosci organow UE, ze nie ma po kazdej godzinie jakichs 15 minut z przegladem najwazniejszych wydarzen we wszystkich krajach UE i wybranych swiata ( chociazby tych najwiekszych) Ogolnie jest taki groch z kapusta, jak sie im trafi temat- np katastrofa smiglowca to walkuja, zuja, mietola az temat sie zajedzie. Nie ma zadnej ramowki. Ta ich ramowka jest umowna. wynika z tego, ze jest 10-12 dyzurnych wiadomosci i kilka nowych- ktore powstaja w ciagu dnia. Czesto BN potrafia zrobic z takiej dupereli , ze sa smieszni. Wtedy taka duperelna wiadomosc leci na czerwono , na pasku. Do tego troche tematow tabloidowych typu wyscig mlodych par w Wientamie lub tlusty czwartek ;) Czyli nuda, okraszona niemoca ( czytaj mieszkamy w zaciankowym kraju, gdzie gwiazdy sie skonczyly a wydarzeniem moga byc opady sniegu) DLatego od dawna nie ogladam tzw kanalow informacyjnych. Bo informacyjne to one sa z nazwy. Predzej SK jest portalem informacyjnym, niz tvn24.pl. TVN24.pl to tabloid internetowy. Podobnie jest z telewizja... troszke sie zawiodlem na Polsat News, chociaz u nich jest lepiej z info z zagranicy- ale tez zaczynaja "przegadywac" wiadomosci. Nudza, truja, proboja byc dociekliwi,udaja oburzenie, a znudzony widz przerzuca na vive ;) Czasem juz wole to tvp info... dokumenty maja lepsze, niz tvn24. Nie lubie fabularyzowanych, to takie troche a la discovery. W wykonaniu tvn te dokumenty sa koszmarem. W ogole, teraz sen zimowy prowadza, na VOD w cyfrze totalne dno, na KinoPolska ciagle to samo,tvnturbo- rowniez powtoreczki.... BBC w paczce polsatu- hym, samo reality ale bardziej reality niz szoł ;) Nudne formaty, zreszta to samo co u nas. Takze, wszystko juz bylo, a nadawcy nie robia kompletnie nic, zeby nas dopiescic, zadowolic ;) takze moja nastepna decyzja jest wziecie Cyfry za 19 PLN i multipakietu za 37. szkoda mi bulic 76 zeta za komfortowy + canal+... i tak same powtorki i wiekszosc z tych programow olewam. Bo sa nuuuudneeeeeee.
  • 2009-02-20 00:21:53 waldek
    berdys: Dawno nie widziałem tak inteligentnego komentarza jak twój z samymi faktami bez plucia jadem. Sam mam i enke i Cyfre + którą wziąłem w promocji grudniowej głównie dla C+ i kanałów HD. Niestety tak jak piszesz to w Polsce są tylko ceny zachodnie platform a jakość do kitu, zarówno po względem jakościowym jak i programowym
  • 2009-02-20 09:30:22 adam
    zgadzam sie berdys z toba w sprawie kanalow informacyjnych. ale trzeba wziac pod uwage, ze nadaja one dla Polski i puszczanie wiadomosci na zywo o 3 czy 4 w nocy byloby kompletnie nieoplacalne. ile osob wtedy oglada wiadomosci w tv?
  • 2009-02-20 10:45:35 tester
    witam
    kiedy logo tvp będzie pasować do obecnej epoki czyli będzie półprzezroczyste?/. pewnie nigdy. Rosjanie już nas wyprzedzili. przykład kanał WOJNA I POKÓJ.piękne półprzezroczyste logo.
    Pervyj kanal rosyjski kanal telewizji państwowej.przezroczystość chyba ustawiona na 95% i logo prawie nie widać, tak powinno byc bo logo to tylko informacja dla widza!!
    niemieckie kanały telewizji pańswtowej ARD I ZDF też maja półprzezroczyste logo.
  • 2009-02-20 11:05:08 Mirek
    Zadam tylko pytanie, po co w nocy? Nie szkoda pieniędzy na nocne programy. Zróbcie porządny (bezstronny) program w dzień. Trzeba płacić prawa autorskie. Jestem za likwidacją 3 lub nawet 2 kanału TVP, a program pierwszy niech będzie za to do oglądania.
  • 2009-02-20 11:15:01 Piotrek
    TVP powinno tak jak niemieckie stacje wrzucic jeszcze kilka przekazów TVP Info z innych miast niż Warszawa lub zrobić jeden kanał via satelita na którym byłyby wiadomości lokalne ze wszystkich regionów. Teraz żeby móc oglądać panorame lubelską musze wciąż trzymać antenę naziemna a niedługo zapewne dokupic tuner DVB-T. Dobrze że TVP coś robi bo ostatnio juz nic sie nie zmieniało (info o tp w DVBS2, zmiana ramówki TVP info), ale do BBC czy niemieckich stacji publicznych to im jeszcze daleko
  • 2009-02-20 13:45:47 Fox
    @tester
    WOJNA I POKÓJ to polski kanał...
  • 2009-02-20 15:53:48 tester
    to prawda WOJNA I POKÓJ to polski kanał należy do twórców telewizji nowej generacji. to jest przykład dla innych kanałów jak powinno wyglądać logo. miałem na myśli Pervyj kanal rosyjski kanał telewizji państwowej.