Forum SATKurier SATKurier.eu SATKurier.tv SATKrak.com Hollex.pl Digi-TV.pl ErotiCards.pl

Informacje

Tour de Pologne w TVP1, TVP Sport i TVP HD

1 sierpnia 2010 rusza Tour de Pologne - emisja w jakości HD w TVP HD ››

Sky 3D oficjalnie od 1 października

Pierwszy w Europie kanał 3D zadebiutuje w piątek, 1 października 2010 roku ››

RMF Maxxx TV ruszy jesienią

RMF Maxxx TV ruszy nie wcześniej jak we wrześniu ››

Lechia-Villarreal w Orange sport info

Piłkarski weekend w Orange sport info - przedsmak nowego sezonu Ekstraklasy ››

Zamiast TV5 w analogu z 13E nowy pakiet

Koniec analogowego TV5 z 13E, nowa paczka cyfrowa już nadaje ››

29.07 Wisła, Ruch i Jagiellonia grają w LE

29 lipca III runda kwalifikacja LE - mecze trzech polskich drużyn ››

Wymiana starych dekoderów Cyfrowego Polsatu

Od 27 lipca 2010 r. przestaną działać niektóre dekodery platformy Cyfrowy Polsat ››

Mr. Orbita: Zmiana FEC, a odbiorniki cyfrowe

Jak sprawdzić, czy odbiornik posiada Auto FEC i jak zabezpieczyć się przed zmianą ››

Embratel wybiera CAS od Nagravision

  • 2009-07-02 20:01:26 / Jerzy Kruczek/Anna Sulisz
  • Ostatnia aktualizacja: 2009-07-03 12:03:24
  • źródło: Nagravision

Nagravision, spółka należąca do Kudelski Group i zarazem dostawca zabezpieczeń dla płatnej telewizji, ogłosił, że nowej generacji system dostępu warunkowego Nagravisio został wybrany przez Empresa Brasileira de Telecomunicaçőes S.A. (Embratel), drugą w Brazylii pod względem wielkości spółkę telekomunikacyjną, na potrzeby usługi usługi DTH.


Nowa usługa płatnej telewizji o nazwie Via Embratel jest dostępna na całym rynku brazylijskim. System CA Nagravision chroni treści oraz zapewnia dostęp do ponad 100 tys. abonentów.

Embratel nadal koncentruje się na zapewnieniu poprawy jakości i wiarygodności swojej marki. Przez cały okres szybkiej ekspansji Via Embratel, rozwiązanie Nagravision pozwoliło firmie na ochronę usługi płatnej telewizji i dostępu do niej. Obszar usługi objęty przez Via Embratel to ponad 20 mln gospodarstw domowych.

Via Embratel oferuje ponad 80 kanałów, EPG, kontrolę rodzicielską, streszczenia ekranowe i wiadomości elektroniczne. Firma korzysta z nowoczesnego systemu dostarczania, który łączy w sobie MPEG-4 AVC do transportu i DVB-S2 do przesyłania.


  • Wersja do druku

  • dodaj komentarz