SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC Knowledge HD oficjalnie zapowiedziany w n

dodano: 2010-11-24 10:40 | aktualizacja: 2010-11-24 11:19
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: n.pl/czytelnik

Telewizja n na swoich stronach internetowych oficjalnie zapowiedziała dołączenie kanału BBC Knowledge HD. Zgodnie z zamieszczonymi informacjami pojawi się on w ofercie od 1 lutego 2011 roku. Nieoficjalne wspominano o BBC Knowledge HD już od kilku tygodni, ale brakowało potwierdzenia. Dzięki zamieszczeniu informacji na stronie n w informacjach o promocjach BBC Knowledge HD staje się jedną z pewnych nowości w ofercie platformy.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Potwierdzenie dołączenia BBC Knowledge HD od 1 lutego 2011
Kanał będzie 21 stacją HD w ofercie telewizji n (w promocjach wpisano jednak 20, zgodnie z aktualną ilością, a na portalu agencyjnym pomylono daty, wpisując 1 luty 2010 zamiast 2011).

BBC Knowledge HD zapowiedziana na portalu agencyjnym (z wpisanym rokiem 2010 zamiast 2011
Nie wiadomo w tej chwili co z innymi nowościami, o których wspominano wcześniej. Do oferty dołączyły FOX HD i AXN HD, ale nie pojawiły się ESPN America HD i Travel Channel HD mimo tego, że źródło informacji było dość wiarygodne. Na transponderach platformy n robi się dość dużo miejsca, więc pojawienie się kolejnych nowości jeszcze w listopadzie lub grudniu jest realne, ale brak konkretów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
iddadd
2011-01-31 17:58:39
jest 1 luty i niema bbc i dupa
Kamil
2010-11-29 16:47:52
a co z polsatem?? wiecie juz coś na ten temat? pisac
wojtek
2010-11-28 00:28:52
Brawoo! Tego programu brakowało mi najbardziej po przejściu z polsatu do en-ki!!! A terz nawet HD! Miodzio!
Casanova
2010-11-27 20:30:10
Nareszcie paczka BBC w n!!! W tym Knowledge HD!! Odchodząc z cyfrowego polsatu rok temu najbardziej żałowałem właśnie tych programów. A teraz dostane je w n. Powróci Top Gear i to w jakości HD. Pomimo tego, że kończy mi się umowa to jutro lecę podpisać nową umowę z n! I żadne cp czy c+ nie przebiją tej oferty. Byłem tydzień temu w punkcie c+ czy zaproponują mi lepszą ofertę niż mam w n, to próbowali mi wcisnąć jakiś pakiet kompakt HD za 54,90 zł z 4 programami HD. Aż żal dupę ściska! W n mam dużo więcej HD (choć marnego) i innych ciekawych programów za 48 zł. W dodatku 1/4 kanałów oferowanych przez c+ nie jest po polsku i w n można je znaleźć na kanałach >150, np. Bloomberg. Więc czym tu się podniecać? :/ a tak w ogóle to jestem tu nowy i witam wszystkich serdecznie ;)
Mati
2010-11-26 21:09:22
Jeżeli, podają że BBC wejdzie od lutego, to nie sądzę, żeby nie ujęli w tej ulotce kanałów, które rzekomo mają wejść w listopadzie czy grudniu... Myślę, że bajkopisarzy było wielu... Albo im jakiś przekaz podprogowy puścili... Pozdr.
Ziomal
2010-11-26 07:58:57
Do obywatela amorki.Ty chyba jesteś z polsatu bo mi zalatuje wiochą i oborą zacofany buraku..
cezar
2010-11-25 21:04:08
Obywatel amorki Jeden BBC HD już w N jest i nie jest przerywany reklamami.Głównie przyroda ale w HD.
Obywatel amorki
2010-11-25 20:20:21
Przestańcie się tak jarać, nkowcy. To jest pewnie kolejny kanał tematyczny przerywany co 10 minut głośnymi reklamami i z ramówką, w której 5 autorskich pozycji powtarzanych jest na okrągło przez 3 lata. Dla mnie wzorem są takie kanały jak Planete, Domo, Kuchnia, Ale Kino, C+, Hyper - fakt, że SD, ale o wysokim bitrate, bez przerw na reklamy z polskim dokumentem i po rodzimemu prowadzone a nie przez klasę robotniczą UK. Poza tym cyfra to splittery i własne odbiorniki, paczka Polsatu. Oczywiście jeśli zrobią parowanie kart i nie będzie promocji jak przez ostatnie 5 lat, będę myślał o konkurencji, co świadczy, że nie jestem dystrybutorem C+ wykazującym się w necie..
cezar
2010-11-25 20:04:33
1080i to było w n od początku. Zmiana jest taka,że po zmianie softu dostępne są ustawienia z pilota.Wcześniej tylko z przycisków na panelu czołowym.
N
2010-11-25 16:52:47
barkuje tylko polsatu, paczki zone, i wiecej juz nic nie trzeba bo N bedzie bila wszystkich na glowe