SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

1/8 finału Euro 2016: plan transmisji Polsat, Das Erste, ZDF!

Plan transmisji 1/8 finału Euro na kanałach Telewizji Polsat oraz niemieckich Das Erste i ZDF! ››

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem CI+

Od 21.06 nowy CAM CI+ za 199 zł w nc+ TNK z Pakietem Start+ ››

TVS już tylko w DVB-S2

Koniec równoległej emisji śląskiego TVS w DVB-S i MPEG-2 ››

TVP Polonia jednak zniknie z MUX 3

TVP Sport czy TVP Info HD w MUX 3 zamiast TVP Polonia? ››

Od września wszyscy zapłacą abonament RTV?

Projekt ustawy uszczelniającej ściągalność abonamentu RTV trafi do Sejmu w lipcu ››

Informacje

Za kulisami transmisji UHD z meczu Polaków

Relacja na żywo z meczu Polska - Portugalia została zrealizowana przy użyciu 14 kamer UHD ››

Cyfrowy Polsat reaguje na skargi ws. Ipli podczas Euro

Cyfrowy Polsat: reklamacje są analizowane i rozpatrywane indywidualnie. Na co można liczyć? ››

Ćwierćfinały Euro 2016 w kanałach Polsatu

30.06 - 3.07 Transmisje meczów ćwierćfinałowych Euro 2016 w Polsacie ››

TVP Polonia jednak zniknie z MUX 3

TVP Sport czy TVP Info HD w MUX 3 zamiast TVP Polonia? ››

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem CI+

Od 21.06 nowy CAM CI+ za 199 zł w nc+ TNK z Pakietem Start+ ››

Viacom Blink! w Polsce latem 2011

 • 2011-05-06 09:32:04 / Anita Dąbek
 • Ostatnia aktualizacja: 2011-05-06 09:39:33
 • źródło: Viacom

Viacom International Media Networks (VIMN), część Viacom Inc., oraz Endemol - niezależny producent programów tv na świecie ogłosiły strategiczne partnerstwo, wprowadzając na rynek nowy, międzynarodowy kanał rozrywkowy, skierowany do kobiet między 16 a 49 rokiem życia – Viacom Blink!. Pierwszym krajem na świecie, w którym zadebiutuje Viacom Blink! będzie Polska. W momencie startu latem br., stacja będzie dostępna w ofercie Multimedia Polska oraz telewizji n, jak również u innych dostawców, docierając do ponad 1 mln gospodarstw domowych.
źródło: satkurier.pl Aktualnie VIMN oraz Endemol rozważają również możliwość rozszerzenia dystrybucji kanału o takie rynki, jak kraje Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu czy Ameryki Łacińskiej. Za wprowadzenie Viacom Blink! na rynek odpowiada Bhavneet Singh - Managing Director oraz Executive Vice President, Emerging Markets wraz z zespołem w składzie Miki Chojnacka - Vice President, Entertainment oraz Nicholas Walters - Vice President, Corporate Development VIMN’s Emerging Markets.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Viacom Blink! zaoferuje widzom premierową ofertę programową, złożoną z najlepszych propozycji i formatów telewizyjnych ze światowej oferty firmy Endemol: seriale i programy obyczajowe, lifestyle`owe, komediowe, reality TV, dokumentalne oraz game shows. W ramach długoterminowej współpracy między partnerami, VIMN otrzyma dostęp do ponad 4 000 godzin programów do wykorzystania w telewizji oraz na platformach cyfrowych. W pierwszym roku stacja wyemituje około 800 premierowych godzin programów z segmentu premium,  a w kolejnych latach - około 650 godzin. Wśród najciekawszych propozycji znajdą się znane na świecie seriale (Hot in Cleveland - Rozpalić Cleveland, Rescue Special Ops - Ekipa ratunkowa, The Secret Life of Us, Spirited, Home and Away), programy lifestyle`owe (Make Me A Supermodel, Gok`s Fashion Fix), formaty rozrywkowe i reality (The Little Couple - Wielka miłość małych ludzi, Fear Factor – Nieustraszeni) czy wybór najlepszych programów i seriali dokumentalnych (Forensic Investigators – Sekrety zbrodni). VIMN prowadzi również rozmowy z dystrybutorami, aby ofertę programową Viacom Blink! poszerzyć również o propozycje filmowe.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Viacom Blink! dołączy do międzynarodowej rodziny kanałów z portfolio Viacom International Media Networks, która obejmuje znane na całym świecie kanały dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych widzów, oferując najwyższej jakości rozrywkę. Nowy kanał skierowany będzie przede wszystkim do kobiet. Wraz ze startem stacji VIMN zaoferuje swoim partnerom dystrybucyjnym oraz klientom reklamowym unikalną propozycję z ofertą, dobraną do potrzeb i zainteresowań głównie żeńskiej części publiczności. Dodatkowo, Viacom Blink! będzie stanowił cenne rozwiązanie dla marketerów, które umożliwi im skuteczną komunikację z atrakcyjną i dynamiczną grupą docelową.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Bob Bakish - prezes i CEO VIMN, stwierdził: Wprowadzenie stacji Viacom Blink! powiększy i dodatkowo uatrakcyjni naszą bogatą ofertę marek o międzynarodowym zasięgu, na którą składają się tak znane stacje, jak MTV, Nickelodeon, Comedy Central, Viva czy COLORS. Partnerska współpraca z firmą Endemol to połączenie cenionej oferty programowej z naszą silną obecnością na światowym rynku medialnym oraz doświadczeniem w tworzeniu i budowaniu marek o międzynarodowym zasięgu. Dzięki temu, możemy naszym odbiorcom oraz partnerom biznesowym zaoferować całkiem nową, interesującą propozycję.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Ynon Kreiz, prezes i CEO Endemol, dodaje: VIMN to jeden z największych graczy na rynku światowej rozrywki i jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu iż możemy połączyć razem siły. Rezultatem naszej międzynarodowej, partnerskiej współpracy jest unikalny projekt, który oferuje tysiące godzin programów z bogatego portfolio firmy Endemol. Liczymy na owocną współpracę z VIMN, która sprawi że Viacom Blink! stanie się międzynarodowym hitem wśród widzów na całym świecie.


 • Wersja do druku

 • dodaj komentarz

 • Komentarze (od najstarszego)
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4


 • 2011-05-06 09:48:25 KOBIETY
  nie chcemy tego!!!!

  viacom WON Z POLSKI !!!!
 • 2011-05-06 09:49:00 mic
  Platforma N zostawila wolnych ok 42numery kanalow na nowej liscie kanalow siegajacej z kanalami polsko jezycznymi w m pakietach az do 144 pozycji na liscie.
  Teraz widze dlaczego. Jak beda ciagle dodawac nowe kanaly takie jak powyzszy a przeciez kanaly startujace w NTC tez sie pewnie pojawia to te 42 miejsca na liscie zapelnia.
 • 2011-05-06 09:55:09 adi
  Co z Spike też był zapowiadany
 • 2011-05-06 10:02:51 edi
  Super niema jak N :) dostaniemy kolejny kanał tv ale w tym roku to jeszcze nie koniec bedą na pewno do n dodane kanały via przyrodnicze bo mają już dźwięk na innej satelicie
 • 2011-05-06 10:03:09 gbfd
  kolejne kanały do n a tnk hd ??
 • 2011-05-06 10:26:28 ahmed
  Wszystkie najgorsze kanały wciskają do Polski, ale my Polacy mam dobry gust i nie będziemy tego oglądać.
  Nawet FTA bym tego nie oglądał a co dopiero jeszcze płacić za to.
  Już mamy taki wspaniały kanał dla kobiet Wedding TV i kto to ogląda.
  Niech platfomy lepiej dołączą Travel HD a nie jakieś bzdurne kanały dla kobiet.
 • 2011-05-06 10:29:19 Gigi
  @ Kobiety! Facet, Ty z PiSu, czy poprostu wariat jaki?
 • 2011-05-06 10:33:48 abo n
  ciekawe czy kanały będą w 16:9, nie wspomnę już o jakości HD. Należy pamiętać że ilość kanałów nie idzie u nas w PL z ich jakością - ciągłe powtórki i w rzeczywistości mając wiele kanałów nie ma co oglądać
 • 2011-05-06 10:35:32 tomek
  Czy tak trudno zrozumieć, że TNK SD/HD to produkty tańsze, dla mniej zasobnych klientów? Te utyskiwania, praktycznie w każdym wątku, są już męczące. Sprawa jest prosta - chcesz mieć więcej płać więcej i STALE, a nie kiedy masz ochotę... Różnica to 19zł miesięcznie więcej oraz zobowiązanie do opłacania abonamentu przez określony czas.
 • 2011-05-06 10:58:06 bojkot iti
  bojkot iti/tvn !!!!!!!!!