reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Vectrze Dzień Dziecka trwa 5 dni

dodano: 2011-05-31 11:50 | aktualizacja: 2011-05-31 12:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Vectra

Vectra Z okazji Dnia Dziecka Vectra udostępnia 4 dodatkowe kanały dla najmłodszych w otwartych oknach. Stacje te, obecne w wyższych pakietach operatora, przez 5 dni będą mogli oglądać także widzowie najpopularniejszego pakietu Złotego. Tym samym, abonenci cyfrowego pakietu Złotego z całej Polski w dniach od 1 do 5 czerwca zyskają dostęp do następujących kanałów dziecięcych: Zig Zap, Cbeebies, Boomerang i Disney Junior (do 1 czerwca kanał ten nazywał się Playhouse Disney).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej, opracowaną z myślą o wszystkich członkach rodziny. W ofercie skierowanej do dzieci są najchętniej oglądane programy dla każdej z grup wiekowych (dane na podstawie badania oglądalności kanałów tematycznych wśród odbiorców telewizji kablowej 2009–2010 r. przeprowadzone przez Nielsen Media Research).

Łącznie Vectra udostępnia 152 stacje telewizyjne, w tym 20 w jakości HD. Jako jedyny operator kablowy oferuje wszystkie kanały z grupy HBO i Cinemax w wersji HD.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Antena COR-900 + Unicable II LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Unicable II (32...

329 zł Więcej...
reklama