SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n na kartę: karta 2 m-ce + dekoder ITI-2849ST

dodano: 2011-08-17 16:32 | aktualizacja: 2014-11-13 18:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

17 sierpnia 2011 roku do dystrybucji zostaje wprowadzona nowa usługa w ofercie n na kartę (NNK) tj. usługa telewizyjna n na kartę 2 m-ce z dekoderem ITI-2849ST. Usługa jest oferowana w postaci zestawu zawierającego prawo do korzystania z usług telewizyjnych NNK przez 2 miesiące oraz nowy dekoder HD combo (SAT i DVB-T) ITI-2849ST. Zestaw jest dostępny w sprzedaży w Cyfrowym Domu Sp. z o.o. od 17 sierpnia. Dekoder ITI-2849ST jest oferowany w srebrnym kolorze. Cena detaliczna zestawu to 299 zł.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto z dniem 1 września 2011 roku oferta n na kartę zostanie rozszerzona o 2 nowe kanały HD (razem 14). Do Pakietu Domowego HD oraz do pakietu bez opłat zostanie dołączony kanał TVP1 HD. Do Pakietu Premium HD zostanie dołączona nowość - kanał Romance HD.

Jednocześnie operator przypomina, że dekoder ITI-2849ST umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i spełnia wymagania Ustawy o Cyfryzacji stawiane urządzeniom tego typu. Szczegóły na stronie www.polskacyfrowa.org.

Operator kończy ze sprzedażą dotychczasowych zestawów opartych na dotychczasowym dekoderze ITI-2850ST, zarówno pod marką TNK HD, jak i NNK.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Gentner
2012-09-03 18:12:00
Tydzien temu go kupiłem tylko dlatego że mam nnk a jak chce przełanczam na ntc czyli 2:1 pańicze z polsatu.
romek
2011-08-24 01:01:24
Poniżej ceny tego ich złomu mam ARIVA Combo z możliwością wpięcia dużego dysku i pełną obsługą formatów multimedialnych. Kilkanaście Polskich programów w DVB-T plus kilkadziesiąt Niemieckich w DVB-S w zupełności wystarczy.
nomen-omen
2011-08-23 19:59:07
Swietny dekoder ITI-2849ST HD z mozliwoscia nagrywania !!! przyszlosciowy, nawet po rezygnacji z n-ki mamy tani dekoder DVB-T do darmowej telewizji naziemnej.
lucky_luke
2011-08-23 15:45:26
No tak... tyle, że IPTV od Netii dostępna jest na 100 tys. łączy w standardzie NGA, czyli na około 1% łączy internetowych w Polsce, więc konkurencja to w sumie żadna póki co :)
mariusz
2011-08-23 14:03:21
Konkurencja nie śpi, sprzedałem właśnie TNK HD i mam Netię za 1 zł, oferta lepsza niz TNK HD.
daw
2011-08-23 12:18:55
kiedy ten 2849ST bedzie w sprzedazy?
lucky_luke
2011-08-22 15:50:18
Tak, posiada wszystkie te same złącza co wersja 2850ST w tym również usb, jakieś minimalne różnice pomiędzy nimi występują może jedynie w elektronice, bo zewnętrznie to te same dekodery, oprócz innego koloru i loga telewizji "n" na obudowie 2849ST :)
JANUSZ-DO
2011-08-22 15:27:00
@ lucky luke,ja Ci nie bronie uzywac byle jakiego badziewia,po prostu napisalem dlatego bo wielu abonentow narzeka na dekodery z polskich platform.Jak Cie nie stac na buty to kup sobie pantofle lub pepegi,zeby nie bylo Cie slychac jak idziesz z zepsutym dekoderem do wymiany.
Radekk
2011-08-22 12:30:02
Czy ten ITI-2849ST ma także obsługę zewnętrznego dysku po USB?
lucky_luke
2011-08-22 10:53:44
JANUSZ-DO weź, że się ogarnij no :) Może Ty spędzasz 16h przed tv to potrzebujesz sprzętu za 1000zł + moduły za kolejne 400zł + comiesięczne abonamenty :) Dla kogoś... dla kogo tv nie jest całym światem kupuje do polsatu używanego samsunga HD wraz z kartą za 100zł lub tak jak ja za 240 ITI5800s do "n", w tym mam 3 miesiące abo za free, więc sam dekoder mnie wyniósł 150 zł... dodatkowo odsprzedałem dvb-t stick za 40zł i... w głębokim poważaniu mam dekodery kosztujące 300+ do których jeszcze muszę moduły dokupować ;P Jak mi się znudzi "n" to odsprzedam dekoder za 150zzł i tyle... :) Słuchajcie to jest oferta dla ludzi mających mniejsze wymagania lub też gorzej sytuowanych finansowo... a Wy im na start każecie płacić po 500- 1000zł za sprzęt, po to żeby ktoś 1kę miał na pozycji 1. a nie np 4.?? @zyte... trzeba mieć też nieco obeznania w rynku, aby wiedzieć, że w takiej cenie nie kupi się dekodera z wolnym slotem CI... mającego hdmi, możliwość nagrywania i odbioru dvb-t... sam moduł wyniesie Cię dodatkowo ok 200zł, więc o czym my tu rozmawiamy :) Pozdrawiam
Informacje