SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

Cyfrowy Polsat i nc+ wprowadzą do swoich pakietów nowe kanały? ››

1.01 Zmiana w cennikach Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat: Klienci mają prawo wypowiedzenia umowy, ale... ››

Platforma nc+ wprowadza nowy serwis VOD nc+go TV

Platforma nc+ po raz kolejny wzbogaca swoje usługi ››

Paramount Channel HD - start w Polsce potwierdzony

Paramount Channel HD zamiast Viacom Blink! w Polsce ››

Fox Sports coraz bliżej Polski?

Nadawca podejmuje kolejne kroki zmierzające do debiutu Fox Sports (Fox Sports 2?) w Polsce ››

Informacje

Będzie TVP Kultura HD, TVP Info HD i TVP Dokument?

Kiedy TVP Kultura HD, TVP Info HD i TVP Dokument? Sprawdź plany TVP na najbliższe lata ››

Nadawca Power TV w 2015 planuje trzeci kanał

Firma Michał Winnicki Entertainment jest już nadawcą kanałów Power TV i Adventure ››

TVP najtańszą publiczną telewizją w Unii Europejskiej

TVP jest absolutnym fenomenem, który za bardzo małe pieniądze zdobywa najwięcej widzów ››

nc+ odnowiła kontrakt z Eutelsatem na 9 tp.

Eutelsat Communications i nc+ odnowili ważną umowę dotyczącą korzystania z 9 tp. ››

Paramount Channel HD - start w Polsce potwierdzony

Paramount Channel HD zamiast Viacom Blink! w Polsce ››

Transmisje z rozgrywek Enea Ekstraligi w nc+

 • 2013-01-24 15:36:37 / Anita Dąbek / Łukasz Knapik
 • Ostatnia aktualizacja: 2013-01-24 16:45:18
 • źródło: CANAL+ Cyfrowy / Przegląd Sportowy

CANAL+ Cyfrowy zwyciężył w przetargu na prawa do transmisji rozgrywek Enea Ekstraligi. Porozumienie zawarte na trzy lata gwarantuje wyłączność na relacje z meczów na antenie autorskich kanałów planowanej oferty nc+. W ramach strategicznego partnerstwa z grupą ITI i TVN, wybrane mecze będą emitowane również w TVN Turbo.
źródło: satkurier.pl W nowym sezonie startującym w kwietniu 2013 nadawca pokaże na swoich kanałach na żywo 2 mecze każdej kolejki Enea Ekstraligi. Po zakończeniu rundy zasadniczej transmitowane będą spotkania półfinałowe oraz wielki finał wyłaniający Mistrza Polski. Ponadto, w trakcie trwania rozgrywek, raz w tygodniu prezentowany będzie magazyn podsumowujący wydarzenia weekendu na wszystkich torach żużlowej Ekstraligi. Wszystkie relacje z rozgrywek prezentowane będą w jakości High Definiton. Po wprowadzeniu oferty nc+, dostęp do meczów speedway Ekstraligi będą mieli już abonenci podstawowego pakietu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Jeden mecz w miesiącu, spotkania finałowe, a także cotygodniowy magazyn podsumowujący kolejkę będą prezentowane również w TVN Turbo. Wszystkie materiały emitowane na antenie tej stacji  będą w całości wyprodukowane przez dziennikarzy i realizatorów autorskich kanałów powstającej platformy nc+.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Enea Ekstraliga to najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce, ciesząca się obok T-Mobile Ekstraklasy największą popularnością wśród krajowych kibiców.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie - począwszy od sezonu 2006 - jako mistrzostwa kraju i przeznaczone są dla najlepszych polskich klubów żużlowych. Triumfator Enea Ekstraligi zostaje jednocześnie Mistrzem Polski, zaś najsłabsze drużyny spadają do I ligi.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Rozgrywkami zarządza Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. W sezonie 2013 liga będzie liczyła 10, a od 2014 roku 8 zespołów. W polskiej lidze jeżdżą – obok zaliczanych do ścisłej światowej czołówki rodzimych zawodników – międzynarodowe gwiazdy.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl „Przegląd Sportowy” podał, że według nieoficjalnych informacji, nc+ za prawa do transmisji zapłaci blisko 7 mln zł (TVP zapłaciła 3,6 mln zł za lata 2010-12). Być może jedna transmisja miesięcznie pojawi się też w TVN7, a żużel będzie też obecny w TVN Meteo, gdzie podawana będzie pogoda dla miast, w których mają się odbyć mecze.


 • Wersja do druku

 • dodaj komentarz

 • Komentarze (od najstarszego)
 • 1

 • 2

 • 3


 • 2013-01-24 15:52:43 abon.
  nc+, a kanały nadal te same
 • 2013-01-24 17:32:55 Warclok
  Jeśli ma być jeden mecz na miesiąc w TVN Turbo to najlepiej, żeby pokazali każdy klub czyli Częstochowa-Leszno (kwiecień), Gorzów Wlkp-Zielona Góra (maj), Toruń-Bydgoszcz (czerwiec), Tarnów-Rzeszów (lipiec) i Wrocław-Gniezno (sierpień).
 • 2013-01-24 17:59:40 BULA
  a to ciekawe jaki kanał bedzie pokazywał mecze skoro maja byc pokazywane od podstawowego pakietu czyli na to wyglada ze nie beda to kanały premium canal + a moze jakis nowy stwór np. nc+ speedway pozdro
 • 2013-01-24 18:15:34 kieras
  z tym meteo to beka
 • 2013-01-24 18:25:19 Artur
  Kończy mi się umowa z n-ką w lutym i nie wiem co dalej zrobić. Przedłużać czy czekać na nową ofertę nc+ ?
 • 2013-01-24 19:55:00 ferdek
  @artur nie przedłużaj, nie daj się nabrać na krótką umowę, ja liczę że w kwietniu ruszy nc+
 • 2013-01-24 20:26:40 Cyrowy Animal
  Ależ Wy lubicie psioczyć!!! Czytajcie i słuchajcie ze zrozumieniem! Przecież żużel jest nadawany na kanałach premium w dotychczasowym C+, tak jak extraklasa. To co byście chcieli, żeby na TVN turbo w podstawowym pakiecie poleciała cała liga! Weźcie się zastanówcie! Doczekacie się na kanały premium w nc+, żużel, extraklasę
 • 2013-01-24 20:53:03 sdsds
  Cyfra+ jak zwykle bierze ochlapy. TVP Sport zrezygnowal z zuzla by powalczyc o sport prestizowy ceniony na calym swiecie, czyli tenis a Cyfra+ musiala wziac resztki czyli rozgrywki niszowego na swiecie sportu - zuzla, ktorym interesuja sie ludzie w zaledwie kilku krajach.

  Na TVP Sport bedzie codziennie przez 10 miesiecy pare meczow tenisa a na Cyfrze+ poleci 6 spotkan ligowych na miesiac, przez pol roku.

  Nie ma nawet zadnego porownania
 • 2013-01-24 22:33:32 @do sdsds
  Buahaha. Tarzam się ze śmiechu po dywanie takie bzdury piszesz...
 • 2013-01-24 22:38:27 kazek
  @sdsds nikt nie chce oglądać tej śmiesznej "Jisi" i tego wielkoluda "jezika"