SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zagłosuj, żeby powstała telewizja PATI

dodano: 2013-02-15 08:19 | aktualizacja: 2013-02-15 11:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: wrotapodlasia.pl/Uniwersytet w Białymstoku

PATI Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa Każdy mieszkaniec województwa podlaskiego, który ukończył 16 lat, może zagłosować na wybrany projekt w ramach inicjatywy Budżetu Obywatelskiego. Koncerty, nowe aplikacje internetowe, gry miejskie, warsztaty artystyczne to  tylko niektóre projekty zgłoszone do konkursu. W sumie wybierać można z 25 propozycji. Województwo podlaskie jest pierwszym województwem w Polsce, które daje mieszkańcom możliwość decydowania, na co wydane zostaną pieniądze z kasy województwa. Głosowanie zakończy się 11 marca 2013 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach Budżetu Obywatelskiego do rozdania jest 100 tysięcy złotych, dofinansowanie jednego  projektu nie może przekroczyć kwoty 50 tysięcy zł.

Głosować można m.in. na projekt Parlamentu Studentów Uniwersytetu w Białymstoku (UwB) pod nazwą Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa (PATI).

- PATI ma promować akademickość regionu. Będzie tu miejsce na prezentację ciekawych studenckich inicjatyw, ważnych naukowych wydarzeń, osiągnięć studentów i pracowników podlaskich uczelni. I najważniejsze: telewizję tworzyć mają studenci. Będzie to znakomita okazja do zdobycia dziennikarskich doświadczeń, wykazania się kreatywnością i dobrej zabawy - informują pomysłodawcy projektu.

Głosować może każdy, kto mieszka w województwie podlaskim (nie musi być tutaj zameldowany, wystarczy że jest to pobyt czasowy na przykład na okres studiów)  i ukończył 16 lat. Głos można oddać na maksymalnie dwa projekty, wypełniając kartę do głosowania.

Kartę można pobrać ze strony:
http://www.wrotapodlasia.pl/pl/region/Bud%C5%BCet+Obywatelski/

Na stronie dostępny jest także regulamin akcji i wykaz pozostałych projektów, które ubiegają się o wsparcie.

Kartę można:
- wysłać na adres: [email protected]
- wrzucić do urny w Biurze Sejmiku Województwa Podlaskiego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku (karty są tam dostępne) w godzinach od 8:00 do 15:00.

Wyniki ogłoszone będą 12 marca br.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori TV w sieci
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...