reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jeźdźcy smoków” od 14.03 w Cartoon Network

dodano: 2013-02-28 13:05 | aktualizacja: 2013-02-28 13:08
autor: Anita Dąbek | źródło: Cartoon Network

Cartoon Network Poznaj opowieść o sile przyjaźni, która sprawiła, że wikingowie z malowniczej wyspy Berk zawarli sojusz ze swoimi odwiecznymi wrogami – smokami! Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka”. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na losach młodego wikinga Czkawki, jego wiernego przyjaciela – smoka Szczerbatka oraz grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy tresują nieokiełznane, skrzydlate stwory w Smoczej Akademii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki Czkawce i jego talentowi do rozpoznawania smoczych humorów, Berk znowu stało się spokojną osadą. No prawie. Smoki, to ciągle smoki, nadal są nieprzewidywalne i często reagują w nieoczekiwany sposób na mieszkańców wioski. Mimo wysiłków Czkawki, Astrid, Śledzika, Sączysmarka, Mieczyka i Szpadki, niektórzy nadal nie wierzą, że ziejące ogniem zwierzątka domowe to dobry pomysł. W szczególności wieczny malkontent Pleśniak, który głośno mówi, że integracja smoków z ludźmi się nie uda i buntuje społeczność przeciwko młodym trenerom i ich pupilom. Pośrodku tego zamieszania znajduje się ojciec Czkawki – Stoik Ważki, który jest wodzem plemienia. Stoik jest rozdarty między żądaniami starszyzny, która obawia się smoków, a własnym synem, który wprowadza je do życia społeczności. W głębi serca wierzy jednak, że Czkawce uda się okiełznać smoczy temperament. Dzięki treningom i przygodom, jakie młodzi wikingowie przeżywają ze swoimi smokami ich więź się zacieśnia, a w miarę poznawania smoczych charakterów, trenerzy odkrywają też ich nowe, nieznane dotąd umiejętności.

POZNAJ TRENERÓW SMOCZEJ AKADEMII I ICH SMOKI
Przyjrzyjcie im się z bliska, tylko uważajcie na płomienie!Czkawka i Szczerbatek

Czkawka to ujmujący optymista, który widzi świat inaczej niż wszyscy. Ten wrażliwy chłopak, ma talent do nawiązywania porozumienia ze smokami i to on zostaje głównym założycielem Smoczej Akademii. Lojalnym towarzyszem Czkawki jest Szczerbatek – smok z gatunku Nocnych Furii. Szczerbatek jest bardzo waleczny, piekielnie szybki i niezwykle inteligentny.

Astrid i Wichura

Mądra i niemal nieustraszona Astrid nie marnuje czasu na babskie sprawy. Czerpie dumę, piękno i siłę ze swego smoka – Wichury. Mimo, że spędza mnóstwo czasu na pielęgnacji i rozpieszczaniu jej, to jasno pokazuje, że to ona jest szefową i nie będzie tolerować zgryźliwych smoczych humorów.

Śledzik i Sztukamięs

Śledzik i Sztukamięs to kolejny przykład wyjątkowo mocnej więzi między człowiekiem a smokiem, zaraz po tej, którą tworzą Czkawka i Szczerbatek – głównie ze względu na fakt, że Sztukamięs jest alarmująco czuła w stosunku do swojego pana, natomiast Śledzik jest zbyt miłym chłopakiem, by powiedzieć jej, że ta czułość jest dla niego bolesna. Śledzik posiada rozległą wiedzę na temat smoków, dzięki czemu uchodzi za chodzącą, smoczą encyklopedię.

Sączysmark i Hakokieł

Tak jak jego smok Hakokieł, Sączysmark jest jak ogień. Z tym, że w przypadku Hakokła ma to swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Rozgniewany może, bowiem pokryć całe swoje ciało płomieniami. Sączysmark w przeciwieństwie do Czkawki jest nadmiernie pewny siebie. Hakokieł to przedstawiciel gatunku Ponocnik. Jest impulsywny, a gdy się rozzłości wściekle zieje ogniem.

Szpadka i Mieczyk – Jot i Wym

Szpadka i Mieczyk to zażarcie konkurujące ze sobą bliźniaki. Ich charaktery to kombinacja dzikiej energii z zamiłowaniem do sportów ekstremalnych. Taki temperament sprawia, że w sytuacji sporu, często stają po stronie Sączysmarka. Głównie jednak konkurują ze sobą, często w śmieszny sposób.

Jot i Wym to tak jakby smocze bliźniaki syjamskie. Ten dwugłowy Zębiróg jest wyjątkowo sprytny i potrafi przechytrzyć każdego przeciwnika, o ile jego głowy chcą ze sobą współpracować.

Jeźdźcy smoków
Od 14 marca w każdy czwartek o 19:00 w Cartoon Network!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama