reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Udany debiut TV Republika - łącznie 200 tys. widzów

dodano: 2013-04-11 11:48 | aktualizacja: 2013-04-11 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika

TV Republika Telewizja Republika Przez całą środę, 10 kwietnia 2013 roku TV Republika nadawała przez Internet próbny program. (więcej tutaj i tutaj) Między 8:00 a 23:00 można było śledzić relacje wydarzeń towarzyszących obchodom trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej, które odbywały się w Warszawie w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, w tym m.in. wystąpienie prezesa Prawa i Sprawiedliwości (PiS) Jarosława Kaczyńskiego, Mszę Świętą z archikatedry warszawskiej i kończący uroczystości Marsz Pamięci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Republika pokazywała także materiały archiwalne, dokumentujące wydarzenia ostatnich trzech lat oraz rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia zlokalizowanego w kawiarni Telimena na Krakowskim Przedmieściu, relacje ze studia telewizyjnego z ulicy Farbiarskiej na Ursynowie, a także fragmenty filmów dokumentalnych Ewy Stankiewicz, Anity Gargas i Joanny Lichockiej poświęconych tragedii smoleńskiej

Mimo iż nie obyło się bez problemów - w ciągu dnia na osiedlu Usynów, na którym zlokalizowana jest siedziba TV Republika, nieoczekiwanie odłączono prąd (więcej tutaj) - testową emisję programu TV Republika śledziło łącznie około 200 tysięcy widzów.

Jednym z głównych elementów środowej emisji TV Republika były „wejścia na żywo” Ewy Stankiewicz oraz Tomasza Sakiewicza, którzy co pół godziny przez kilka minut rozmawiali z przypadkowymi przechodniami na Krakowskim Przedmieściu. Taka będzie także formuła ich autorskiego programu „Studio otwarte”, który od maja br. będzie emitowany w niedzielne popołudnia.

Wśród wielu gości TV Republika byli wczoraj m.in. Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska. Natomiast rozmowy z politykami, publicystami i rodzinami smoleńskimi, które przez cały dzień odbywały się w studiu na Krakowskim Przedmieściu, prowadzili dziennikarze, którzy w TV Republika poprowadzą pasma informacyjne: Piotr Gociek, Katarzyna Gójska-Hejke, Joanna Lichocka i Piotr Rachoń.

- Wspólnie pobiliśmy wszystkie rekordy. Przed ekranami komputerów siedziało w jednej chwili od 5 do 10 tysięcy widzów. Oznacza to, że łącznie obejrzało naszą (wspólną) telewizję około 200 000 osób. Czegoś takiego jeszcze nie było w polskim Internecie, a kolejne rekordy przed  nami. Transmisję zrealizowaliśmy przy współpracy Telewizji Republika z firmą A3media. Pozdrawiamy serdecznie! - napisała w komunikacie do widzów „zmęczona, ale szczęśliwa redakcja Telewizji Republika”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...
reklama