reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4 i TV6 z naziemnymi koncesjami na kolejne 10 lat

dodano: 2013-07-27 11:59 | aktualizacja: 2013-07-27 13:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

TV4 TV6 TV 4 TV 6 Czwórka Szóstka Polskie Media Cyfrowy Polsat 19 lipca 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przedłużyła spółce Polskie Media S.A. koncesje na nadawanie kanałów: uniwersalnego, ogólnokrajowego TV4 i wyspecjalizowanego adresowanego do młodzieży TV6. Nowe koncesje będą obowiązywać (po wygaśnięciu obecnych) - dla TV4 do 2 lutego 2029 roku, a dla TV6 do 22 lipca 2030 roku. Oba kanały są dostępne w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w przekazie satelitarnym i kablowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą kanałów TV4, TV6 i stacji skupionych w sieci TV Odra jest spółka Polskie Media. Jej właścicielem, wraz z partnerami i podmiotami zależnymi, jest Zygmunt Solorz-Żak. Pod koniec marca 2013 roku Cyfrowy Polsat (którego właścicielem, wraz z partnerami i podmiotami zależnymi, jest również Zygmunt Solorz-Żak) poinformował, że do lipca br. przejmie Polskie Media (więcej tutaj). Cyfrowy Polsat jest już m.in. właścicielem Telewizji Polsat.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przedłużyła o kolejne 10 lat koncesje również innym kanałom, których właścicielem wraz z jego partnerami i spółkami zależnymi jest Zygmunt Solorz-Żak. Wśród nich są: Polsat (więcej tutaj), Polsat HD, Polsat 2, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes (w decyzji widnieje TV Biznes, a nie Polsat Biznes) i Superstacja (więcej tutaj). Ponadto nadawca otrzymał zgodę na uruchomienie dwóch nowych kanałów, takich jak Polsat Romans i Polsat Sport Weekend (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Inverto Black Ultra

Nowy, podwójny konwerter Inverto IDLB-TWNL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z...

89 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama