SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Nowy dekoder platformy nc+: wifi Premiumbox+

wifi Premiumbox+ dekoder PVR ze zintegrowanym twardym dyskiem i wbudowanym modułem Wi-Fi ››

Świąteczne promocje Cyfrowego Polsatu

Telewizor LG Smart TV 42” za 0 zł na start ››

Smart HD+: nowa promocja już na wszystkich kartach

Promocja prepaid nc+ zostanie przedłużona o czas, w którym występowała awaria ››

Nowy test na tp. nc+

Na tp. nc+ pojawił się tajemniczy test bez identyfikatora ››

MUX L2 - wkrótce większy zasięg

Operator MUX L2 zapowiada zwiększenie zasięgu multipleksu ››

Informacje

Legia Warszawa z Lokeren o wygranie grupy LE w nc+

Liga Europy: Legia Warszawa zagra na wyjeździe z belgijskim Lokeren ››

iTV na liście kanałów platformy nc+

Telewizja iTV trafia na listę kanałów platformy nc+ ››

UltraFlix z filmami 4K dla telewizorów Samsung UHD

NanoTech Entertainment podpisał umowę z Samsung Electronics America ››

Ultra HD z satelity w praktyce

Poradnik SAT Kuriera: Ultra HD z satelity w praktyce ››

Mr. Orbita: wrażenia po koncercie live w UHD

Jak oglądało się pierwszą satelitarną transmisję na żywo koncertu w Ultra HD z kodekiem HEVC? ››

Nominacje Telekamer Tele Tygodnia 2014

  • 2013-11-18 14:06:22 / Anita Kaźmierska
  • Ostatnia aktualizacja: 2013-11-18 14:09:53
  • źródło: telekamery.pl

W najnowszym wydaniu magazynu Tele Tydzień (w sprzedaży od 18 listopada) redakcja ogłosiła pełną listę nominowanych do 17. edycji nagrody Telekamery Tele Tygodnia. W tegorocznej edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2014 można oddać głos na swoich ulubieńców w 10 kategoriach.




źródło: satkurier.pl Głosowanie potrwa do 23 stycznia 2014 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą SMS-ów, dzięki którym czytelnicy Tele Tygodnia będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 3 lutego 2014 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 7. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 10.02.2014 r.).
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl KATEGORIE i NOMINOWANI
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl AKTORKA
źródło: satkurier.pl 1. Kamilla Baar
źródło: satkurier.pl 2. Agnieszka Dygant
źródło: satkurier.pl 3. Karolina Gorczyca
źródło: satkurier.pl 4. Joanna Moro
źródło: satkurier.pl 5. Katarzyna Zielińska
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl AKTOR
źródło: satkurier.pl 1. Szymon Bobrowski
źródło: satkurier.pl 2. Marek Bukowski
źródło: satkurier.pl 3. Tomasz Karolak
źródło: satkurier.pl 4. Antoni Pawlicki
źródło: satkurier.pl 5. Krystian Wieczorek
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl SERIAL
źródło: satkurier.pl 1. "Anna German"
źródło: satkurier.pl 2. "Czas honoru"
źródło: satkurier.pl 3. "Lekarze"
źródło: satkurier.pl 4. "rodzinka.pl"
źródło: satkurier.pl 5. "To nie koniec świata!"
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA
źródło: satkurier.pl 1. Katarzyna Dowbor
źródło: satkurier.pl 2. Magda Gessler
źródło: satkurier.pl 3. Agata Młynarska
źródło: satkurier.pl 4. Michał Olszański
źródło: satkurier.pl 5. Tadeusz Sznuk
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl PREZENTER INFORMACJI
źródło: satkurier.pl 1. Jarosław Gugała
źródło: satkurier.pl 2. Jarosław Kuźniar
źródło: satkurier.pl 3. Maciej Orłoś
źródło: satkurier.pl 4. Beata Tadla
źródło: satkurier.pl 5. Andrzej Turski
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl PREZENTER POGODY
źródło: satkurier.pl 1. Agnieszka Cegielska
źródło: satkurier.pl 2. Marek Horczyczak
źródło: satkurier.pl 3. Jarosław Kret
źródło: satkurier.pl 4. Marzena Sienkiewicz
źródło: satkurier.pl 5. Marzena Słupkowska
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl KOMENTATOR SPORTOWY
źródło: satkurier.pl 1. Przemysław Babiarz
źródło: satkurier.pl 2. Mateusz Borek
źródło: satkurier.pl 3. Jacek Laskowski
źródło: satkurier.pl 4. Sergiusz Ryczel
źródło: satkurier.pl 5. Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl JUROR
źródło: satkurier.pl 1. Baron i Tomson
źródło: satkurier.pl 2. Agnieszka Chylińska
źródło: satkurier.pl 3. Michał Malitowski
źródło: satkurier.pl 4. Michel Moran
źródło: satkurier.pl 5. Ewa Wachowicz
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl PROGRAM ROZRYWKOWY
źródło: satkurier.pl 1. Dzięki Bogu, już weekend
źródło: satkurier.pl 2. Mam talent!
źródło: satkurier.pl 3. Must be the Music
źródło: satkurier.pl 4. Sąsiad na widelcu
źródło: satkurier.pl 5. The Voice of Poland
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl SERIAL PARADOKUMENTALNY
źródło: satkurier.pl 1. "Dlaczego ja?"
źródło: satkurier.pl 2. "Malanowski i partnerzy"
źródło: satkurier.pl 3. "Szkoła życia"
źródło: satkurier.pl 4. "W 11"
źródło: satkurier.pl 5. "Wawa non stop"


  • Wersja do druku

  • dodaj komentarz

  • Komentarze (od najstarszego)
  • 1


  • 2013-11-18 15:10:31 draco_san
    "Bez tajemnic" znowu bez nominacji. :/
  • 2013-11-18 21:16:03 Kucikukan
    A gdzie pan Marek Rudziński wśród komentatorów?