SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Dwa nowe testy na tp. nc+ [akt.]

Dwa nowe kanały testowe na transponderach nc+ - SD i HD ››

Eleven Extra przed końcem września?

Eleven Sports Network planuje uruchomić w Polsce trzeci kanał ››

Kanały Polsat Viasat już w nc+

Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature dla abonentów nc+ ››

Kanały Polsat Viasat dołączą do oferty nc+ [akt.]

Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore w ofercie nc+. Od kiedy? ››

Koniec TVP Polonia w MUX 3 DVB-T

TVP Polonia wyłączona z MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej ››

Informacje

TVP: Zmiany kadrowe. Trwają prace nad nową stacją

W TVP trwają prace nad projektem nowego anglojęzycznego środkowoeuropejskiego kanału informacyjnego ››

ZDF z pierwszą produkcją w Ultra HD

„Mythos Wolfskind - Mogli und die wilden Kinder” w Arte i ZDF już tej jesieni ››

Koniec TVP Polonia w MUX 3 DVB-T

TVP Polonia wyłączona z MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej ››

Cyfrowy Polsat: kanały AXN w „otwartym oknie”

AXN, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN Spin HD w „otwartym oknie” Cyfrowego Polsatu ››

Kanały Polsat Viasat już w nc+

Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature dla abonentów nc+ ››

Świąteczne promocje Cyfrowego Polsatu

 • 2013-11-27 16:11:46 / Anita Kaźmierska
 • Ostatnia aktualizacja: 2013-11-27 16:30:05
 • źródło: Cyfrowy Polsat

Największa w Polsce platforma satelitarna Cyfrowy Polsat wprowadza nowe, świąteczne promocje. Operator kusi zestawami z telewizją i Internetem w LTE, telewizją bez opłat przez pół roku, dodatkowymi pakietami w prezencie, laptopami i tabletami za 0 zł na start, a do tego zestawem Internet LTE, telewizja i smartfon w ofercie łączonej z siecią Plus oraz innymi promocjami.
źródło: satkurier.pl Klienci Cyfrowego Polsatu znajdą pod choinką 6 miesięcy telewizji bez opłat, a do tego pakiety Sport HD, Film HD, Cinemax HD lub HBO HD przez 6 miesięcy w prezencie. Obecnie w ofercie operatora znajduje się ponad 130 kanałów w pakietach już od 14,90 zł/mies. Klienci, którzy chcą oglądać telewizję poza domem na swoich smartfonach i tabletach, mogą docenić możliwość wypróbowania serwisów IPLA oraz HBO GO przez 6 miesięcy bez opłat. Ponadto, z każdym pakietem dostępne są dekodery HD za 1 zł, a od abonamentu 59,90 zł dekoder PVR HD 7000 z możliwością nagrywania za 49 zł bez dodatkowych opłat.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Święta z Cyfrowym Polsatem to wolność tworzenia własnych prezentów i łączenia usług. Klient zgodnie ze swoimi potrzebami może skorzystać z gotowych zestawów urządzeń oraz usług telewizji i dostępu do Internetu lub skomponować własny zestaw dla swojej rodziny - napisano w komunikacie Cyfrowego Polsatu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Zestaw telewizji satelitarnej z dwoma tabletami Manta, modemem LTE i routerem za 79,90 zł/mies.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl W zestawie ponadto znalazły się: pakiet telewizji satelitarnej z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet IPLA MIX przez cały okres umowy internetowej w prezencie oraz 10 GB danych do wykorzystania na łączenie się z Internetem LTE. Zestaw z dwoma tabletami jest dostępny także dla stałych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na przedłużenie posiadanej umowy.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Telewizja satelitarna z laptopem Acer i modemem Huawei
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Decydując się na zestaw domowy za 129,80 zł/mies., klient otrzyma laptop, modem oraz: pakiet telewizji z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet danych 10 GB co miesiąc do wykorzystania na Internet oraz dostęp do pakietu IPLA MIX przez cały okres trwania umowy internetowej w prezencie.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, Internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Dla klientów, którzy chcą obdarować bliskich smartfonem, rozwiązaniem może być zestaw za 99,80 zł/mies., a w nim Samsung Galaxy Trend, 400 minut do wykorzystania na rozmowy, 15 GB Internetu, modem oraz pakiet telewizji z 36 kanałami dla całej rodziny.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Masz inny pomysł na zestaw usług Cyfrowego Polsatu?
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Klienci, którzy wolą stworzyć własną paczkę, mogą wybrać sprzęt z Internetem i do tego pakiet telewizji albo do telewizji dobrać, w zależności od potrzeb, sprzęt internetowy, więcej gigabajtów Internetu lub rabat na abonament internetowy.
źródło: satkurier.pl Ponadto:
źródło: satkurier.pl

 • Do każdego zestawu z laptopem lub tabletem klient otrzymuje w prezencie dostęp do pakietu IPLA MIX przez 24 miesiące (cały okres umowy).
 • Klienci zestawów z abonamentem od 49,90 zł mogą dodatkowo otrzymać 50% rabatu na abonament telefoniczny w Plusie.
 • Użytkownicy wybierający pakiety internetowe z abonamentem od 59,90 zł, mogą się także zdecydować na telewizyjny pakiet Mini HD z 36 kanałami dla całej rodziny, w tym 6 HD, z abonamentem 0 zł przez cały okres umowy na Internet.

źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu pozwala na zakup tabletów w ratach od 20 zł i laptopów w ratach od 40 zł. Klienci mogą wybierać spośród następujących urządzeń (wśród których znalazło się z kilka nowości):
źródło: satkurier.pl
 • Laptop Acer  E1-570
 • Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra DUO 8.0 3G
 • Tablet Manta MID802 8'' Wi-Fi
 • Tablet Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G+ (wkrótce w sprzedaży)
 • Router domowy Huawei LTE B593s
 • Modem LTE Huawei E3272
 • Modem LTE ZTE MF823

źródło: satkurier.pl Wraz z ofertą świąteczną Cyfrowego Polsatu wystartowała kampania reklamowa w telewizji, radiu, prasie i Internecie, która trwać będzie do końca roku. Kampania obejmuje emisję dwóch spotów telewizyjnych na antenach Telewizji Polsat, TVN, TVP oraz kanałów tematycznych, a w ramach wsparcia także spoty radiowe w największych ogólnopolskich stacjach, działania w prasie (dzienniki i tygodniki opinii) oraz Internecie (portale horyzontalne, serwisy Netshare i IPLA oraz wyszukiwarki).
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Równolegle, od 19 listopada, w telewizji (Polsat i kanały tematyczne), radiu ogólnopolskim i Internecie (sieci Afilo, Evolution i wyszukiwarki) trwa kampania promująca akcję wymiany dekoderów DVB-T na dekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Działania we wszystkich mediach zaplanowały: PHD Media Direction oraz Carat Polska. Za kreację kampanii odpowiada agencja Grey Worldwide Warszawa, a postprodukcję spotów Chimney Pot.


 • Wersja do druku

 • dodaj komentarz

 • Komentarze (od najstarszego)
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7


 • 2013-11-27 16:46:57 dsds
  Jak tak dalej pojdzie to CP swoimi genialnymi promocjami wykonczy nc+ co by bylo fatalne dla rynku bo nic tak dobrze nie dziala na korzysc klientow jak konkurencja
 • 2013-11-27 16:55:35 POL
  I POWTÓRKI POWTÓREK :) BARDZO PROSZĘ NIE PRZERYWAĆ REKLAM FILMAMI :)
 • 2013-11-27 17:06:19 ddd
  d*** nie urywa
 • 2013-11-27 17:14:15 mario206x
  wszystko ładnie pięknie ale to jeszt wszysko przepłącone kilka krotnie.
 • 2013-11-27 17:23:52 Daniel
  Do osób,które się skuszą:Nie dajcie się wkręcić jeśli bierzecie całość bo kanały HBO nie są darmowe tak ja się wkręciłem wszystkie pakiety tak przez pół roku,ale HBO nie a konsultant na infolinii lub też w APS nie poinformuje was o tym.
 • 2013-11-27 17:25:19 woody
  Przeczytałem: "Śmieszne promocje ..." :D
 • 2013-11-27 17:48:00 rozbawiony
  jak to ładnie brzmi 0zł a potem co buahaha
 • 2013-11-27 18:24:59 theo
  Niedawno kupiłem HD6000 bardzo jestem zadowolony z iformacji że będą włączone mi kanały z rodziny HBO,przez okres 6-miesięcy bez opłat. BRAWO POLSAT!!
 • 2013-11-27 18:33:00 mno
  smiechu warte .Manta i Huawei .haaaaaaa
 • 2013-11-27 18:34:20 Maurycy
  Może by dali parę kanałów więcej na święta ale dla wszystkich. A nie kuszenie promocjami. Ja z nich i tak nie skorzystam.