SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 8.02.2014

dodano: 2014-02-07 21:28
autor: lukas_k | źródło: Inf. własna

Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję meczu: Liverpool FC - Arsenal Londyn.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
12:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Łyżwiarstwo szybkie - wyścig na 5000 m mężczyzn
13:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig na 5000 m mężczyzn; Hokej na lodzie kobiet - 1. tercja meczu fazy grupowej: Kanada - Szwajcaria
14:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Łyżwiarstwo szybkie - wyścig na 5000 m mężczyzn
17:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej

TVP 2 (HD)
9:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Snowboard - slopestyle - finały mężczyzn
10:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Snowboard - slopestyle - finały mężczyzn
10:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Biegi narciarskie - bieg łączony kobiet
11:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - ceremonia kwiatowa
15:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biatlon - bieg sprinterski mężczyzn, Hokej na lodzie kobiet - 3. tercja meczu fazy grupowej: Kanada - Szwajcaria
19:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe - program dowolny par sportowych

CANAL+ Sport (HD)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Arsenal Londyn
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Newcastle United
19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Villarreal CF
21:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: UD Almeria - Atletico Madryt
2:00 (sob/nie) Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers

CANAL+ Family (HD)
13:00 Tenis ziemny: Puchar Federacji - mecze 1. rundy: Słowacja - Niemcy
18:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Swansea City - Cardiff City

CANAL+ Family 2 (HD)
15:25 Rugby: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Irlandia - Walia
17:55 Rugby: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Szkocja - Anglia
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan

Eurosport (HD)
9:30 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień
11:00 Kolarstwo: Tour of Dubai - 4. etap: Dubaj - Burj-Khalifa
13:00 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień
15:30 Dart: BDO Open w Wielkiej Brytanii - 3. dzień
17:30 Dart: BDO Open w Wielkiej Brytanii - 3. dzień
20:30 Futsal: Mistrzostwa Europy w Belgii - mecz finałowy

Eurosport 2 (HD)
11:00 Snooker: European Tour w Gdyni - 2. dzień
13:15 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Kaiserslautern - SpVgg Greuther Fürth
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Borussia Dortmund
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: HSV Hamburg - Hertha Berlin
20:30 Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Bordeaux - konkurs skoków

nSport (HD)
16:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - SC Bastia
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan

Polsat Sport (HD)
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
17:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

Polsat Sport Extra (HD)
14:45 Tenis ziemny: Turniej ATP w Montpellier - 1. mecz półfinałowy
18:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Twente Enschede

Polsat Sport News
16:45 Tenis ziemny: Turniej ATP w Montpellier - 2. mecz półfinałowy

Sportklub
7:30 Rugby 7: IRB Seven World Series w Wellington - Shield Final
8:00 Rugby 7: IRB Seven World Series w Wellington - Bowl Final
8:30 Rugby 7: IRB Seven World Series w Wellington - Plate Final
9:00 Rugby 7: IRB Seven World Series w Wellington - play-off
9:30 Rugby 7: IRB Seven World Series w Wellington - Cup Final
16:30 Koszykówka kobiet: Basket Liga Kobiet - mecz: Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice
19:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - 1. mecz półfinałowy
21:30 Koszykówka mężczyzn: Puchar Hiszpanii - 2. mecz półfinałowy

TVP Sport (HD)
6:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Snowboard - slopestyle - półfinały mężczyzn
9:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Hokej na lodzie kobiet - mecz fazy grupowej: USA - Finlandia
11:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Biegi narciarskie - bieg łączony kobiet
14:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Hokej na lodzie kobiet - mecz fazy grupowej: Kanada - Szwajcaria
16:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe - program krótki par tanecznych, program krótki solistek
19:05 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Narciarstwo dowolne - jazda po muldach - finał kobiet
20:30 Hokej na lodzie: Turniej EIHC w Gdańsku - mecz: Polska - Białoruś
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Miernik MeTrio 2 DVB-S2/T2/C2

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

1499 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM520 S2 H.265 HD

Nowoczesny odbiornik cenionej marki Dreambox - nowy model DM520 S2...

680 zł Więcej...