reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-01-14

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-09-20 - 2018-09-21 - 2018-09-22
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Liga A (Australia) - Kolejka 16
Central Coast Mariners vs Melbourne City (07:00)
  • BT Sport 3 (SD/HD)

Liga A (Australia) - Kolejka 16
Adelaide United vs Sydney FC (09:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 1 Slovenia
  • SportDigital.tv (SD/HD)

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa D (Runda 2)
Wietnam vs Australia (09:00)
  • Al Kass Three HD
  • beIN Sports 7 MENA HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Levante vs Celta Vigo (12:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportsMax 2 HD
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport+ HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Huesca vs Numancia (12:00)
  • FreeSports (SD/HD)

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 20
Gil Vicente vs FC Porto II (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

AFC Kwalifikacje Olimpijskie do lat 23 - Azja - Grupa D (Runda 2)
Syria vs Korea Południowa (12:30)
  • Al Kass Three HD
  • beIN Sports 7 MENA HD

Super League (Indie)
Delhi Dynamos vs Bengaluru FC (13:00)
  • Fox Sports 2 Africa

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Kerkyra vs PAOK Thessaloniki (14:00)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Bournemouth vs Arsenal (14:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
St Etienne vs Toulouse (15:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Sport TV 1 Slovenia

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Grupa A (Runda 1)
Gwinea vs Sudan (15:30)
  • Arryadia TNT HD
  • beIN Sports 1 MENA HD

Super League (Indie)
Mumbai City vs Kerala Blasters (15:30)
  • BritAsia TV
  • Abu Dhabi Sports HD 6
  • Fox Sports 2 Africa
  • SportKlub 6 Serbia

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
FC Cologne vs Mönchengladbach (15:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)
  • Sport TV 4 (SD/HD)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Cádiz vs Córdoba (16:00)
  • SportKlub 4 Serbia

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Alavés vs Sevilla (16:15)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sport Buffa Racconta (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SportsMax 2 HD
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD
  • ViaSport+ HD

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Asteras Tripolis vs AEL Larissa (16:15)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)

Super League (Grecja) - Kolejka 17
Atromitos vs Panaitolikos (16:15)
  • Nova Sports 3 HD (CYP)
  • Nova Sports 3 HD (GR)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Tondela vs Feirense (17:00)
  • Sport TV 5

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Boavista vs Portimonense (17:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Lyon vs Angers (17:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Fox Sports 1 Africa
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • ViaSport+ HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 23
Liverpool vs Manchester City (17:00)
  • Idman TV
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sport Mix (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Grupa B (Runda 1)
Wybrzeże Kości Słoniowej vs Namibia (17:30)
  • Arryadia TNT HD
  • Laayoune
  • beIN Sports 4 MENA HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 22
Albacete vs Granada (18:00)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 18
Borussia Dortmund vs Wolfsburg (18:00)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 HD France
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)
  • Sport TV 4 (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Espanyol vs Athletic Bilbao (18:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • SportsMax 2 HD
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Super League (Grecja) - Kolejka 17
AEK Ateny vs PAS Giannina (18:30)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)

Florida Cup 2018 - Spectum Stadium, Orlando
Atlético Nacional vs Atlético Mineiro (19:00)
  • FreeSports (SD/HD)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Premier Sports 1 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Belenenses vs Rio Ave (19:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

CAF Mistrzostwa Narodów Afryki 2018 - Grupa B (Runda 1)
Zambia vs Uganda (20:30)
  • Arryadia TNT HD
  • Laayoune
  • beIN Sports 1 MENA HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 19
Real Sociedad vs Barcelona (20:45)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Viasat UHD (4K)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 20
Nantes vs Paris St Germain (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • EIR Sport 1
  • Fox Sports 1 Africa
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sony ESPN (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 18
Sporting Lizbona vs Aves (21:15)
  • beIN Sports Max 1 HD España
  • Cosmote Sport 8 HD
  • RMC Sport 1 HD
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • Tivibu Spor 2 HD


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama