reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-04-16

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-12-18 - 2018-12-19 - 2018-12-20
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Major League Soccer (USA)
Atlanta United vs New York City (00:00)
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Sky Sports Football (SD/HD)

Série A (Brazylia) - Runda 1
Atlético Paranaense vs Chapecoense (00:00)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • PFC International

Primera División (Argentyna) - Kolejka 23
Independiente vs Boca Juniors (01:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Sport 1+ HD Germany
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • Telekanal Futbol

Second League (Bułgaria) - Kolejka 24
Tsarsko Selo vs Botev Vratsa (16:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 34
FC Porto II vs Sporting Lizbona II (17:00)
  • Porto Canal

AFC Puchar Azji - Faza Grupowa: Runda 3
Al Zawra’a vs Manama (17:00)
  • beIN Sports 6 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Al Wasl SC vs Nasaf Qarshi (17:00)
  • beIN Sports 5 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Persepolis vs Al Sadd (17:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

1. Lig (Turcja) - Kolejka 31
Adanaspor vs Boluspor (17:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Liga I (Rumunia) - Runda 5
ACS Poli Timisoara vs Botosani (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Al Hilal Riyadh vs Esteghlal Tehran (17:45)
  • beIN Sports 4 MENA HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 31
Wisła Płock vs Wisła Kraków (18:00)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)

Super League (Grecja) - Kolejka 27
Olympiacos vs Kerkyra (18:30)
  • Nova Sports 1 HD (CYP)
  • Nova Sports 1 HD (GR)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 29
Osmanlispor vs Trabzonspor (19:00)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia

Superettan (Szwecja) - Kolejka 3
Varberg vs Jönköpings Södra (19:00)
  • C More Sport HD (S)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 3
Halmstad vs Norrby (19:00)
  • C More Live 2 HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 3
Hammarby vs Brommapojkarna (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • Sportkanalen HD
  • TV 2 Sportskanalen (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 29
Hobro vs Silkeborg (19:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 5
Bodø/Glimt vs Rosenborg (19:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • MAX Norge (SD/HD)

Liga I (Rumunia) - Runda 5
Astra Giurgiu vs Club FCSB (19:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Futsal Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 21
AZS UG Gdańsk vs MOKS Słoneczny Stok Białystok (20:00)
  • SportKlub Polska HD

Eerste Divisie (Holandia) - Kolejka 34
Ajax Youths vs NEC Nijmegen (20:00)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Ascoli vs Parma (20:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 5
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 30
Mainz 05 vs Freiburg (20:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 33
Brest vs Lorient (20:45)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 34
West Ham United vs Stoke City (21:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Crna Gora HD
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 1 Srbija HD
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 30
Rio Ave vs Tondela (21:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 35
Huesca vs Barcelona II (21:00)
  • GOL España
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama