reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-04-17

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-09-26 - 2018-09-27 - 2018-09-28
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Primera División (Argentyna) - Kolejka 23
Newell’s Old Boys vs Talleres Córdoba (00:00)
  • Telekanal Futbol

Série A (Brazylia) - Runda 1
Botafogo vs Palmeiras (01:00)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • PFC International

Primera División (Argentyna) - Kolejka 23
Vélez Sarsfield vs San Lorenzo (02:15)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • beIN Sports 7 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Kashima Antlers vs Suwon Bluewings (12:00)
  • beIN Sports 1 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Sydney FC vs Shanghai Shenhua (12:00)
  • beIN Sports 2 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Jeju United vs Buriram United (13:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Guangzhou Evergrande vs Cerezo Osaka (13:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Duhail vs Al Wahda (16:00)
  • beIN Sports 1 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Lokomotiv Tashkent vs Zob Ahan (16:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD

Rumuński Puchar - półfinał (pierwsze spotkanie)
Hermannstadt vs Gaz Metan Medias (16:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Al Jazira vs Al Ahli Jeddah (16:30)
  • beIN Sports 2 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - Faza Grupowa: Runda 6
Tractor Sazi vs Al Gharafa (16:30)
  • beIN Sports 3 MENA HD

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Pirin Blagoevgrad vs Cherno More Varna (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

AFC Puchar Azji - Faza Grupowa: Runda 4
Air Force Club vs Malkiya (17:00)
  • beIN Sports 6 MENA HD

Grecki Puchar - półfinał (drugie spotkanie)
PAOK Thessaloniki vs Panionios (18:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Cosmote Sport 1 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Twente vs PEC Zwolle (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Vitosha Bistritsa vs Slavia Sofia (19:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 3
Landskrona vs Orgryte (19:00)
  • Sportkanalen HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
GlF Sundsvall vs Trelleborg (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • TV 2 Sport Premium 3 HD

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Helsingør vs AGF Århus (19:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Deportivo La Coruña vs Sevilla (19:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 HD (SK)
  • Sky Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 5
  • SportKlub 4 Serbia
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 3

Pohar CMFS (Czechy) - półfinał
Slavia Praga vs Mladá Boleslav (20:00)
  • ČT Sport (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 30
Istra 1961 vs Rijeka (20:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Puchar Polski (Polska) - półfinał (drugie spotkanie) [1-2]
Arka Gdynia vs Korona Kielce (20:30)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • Super Polsat (SD/HD)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Cittadella vs Palermo (20:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 5
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Avellino vs Frosinone (20:30)
  • Sky Calcio 3 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Cesena vs Empoli (20:30)
  • Sky Calcio 4 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Bari vs Novara (20:30)
  • Sky Calcio 5 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Cremonese vs Salernitana (20:30)
  • Sky Calcio 6 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Spezia vs Brescia (20:30)
  • Sky Calcio 7 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Carpi vs Perugia (20:30)
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Sky Calcio 8 (SD/HD)

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Venezia vs Virtus Entella (20:30)
  • Sky Calcio 9

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Ternana vs Foggia (20:30)
  • Sky Calcio 10

Serie B (Włochy) - Kolejka 36
Pro Vercelli vs Pescara (20:30)
  • Sky Calcio 11

Pro League (Belgia) - Play-Off I, Runda 4
AA Gent vs Racing Genk (20:30)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Premier Sports 1 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 35
Brighton & H.A. vs Tottenham Hotspur (20:45)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 33
Inter Milan vs Cagliari (20:45)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 1 HD España
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Ring.bg (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 4 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

DFB Pokal (Niemcy) - półfinał
Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium (20:45)
  • TVP 3
  • TVP Sport (SD/HD)
  • ARD Das Erste (SD/HD)
  • Arezo TV
  • NTV Türkiye (SD/HD)
  • beIN Sports 3 HD France
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • IRIB Varzesh
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Match! Planeta
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sky Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Heerenveen vs ADO Den Haag (20:45)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • ViaSport+ HD

Coupe de France (Francja) - półfinał
Les Herbiers vs Chambly (21:00)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 2 HD España
  • Eurosport 2 France HD
  • Sport 1+ HD Germany
  • Telekom Sport 4

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Celta Vigo vs Barcelona (21:00)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports MENA 4K
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Villarreal vs Leganés (21:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 HD (SK)
  • Sky Sport Plus (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport TV 5
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Telekom Sport 3


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama