reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-04-19

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-09-20 - 2018-09-21 - 2018-09-22
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Copo do Brasil (Brazylia) - 4 Runda (drugie spotkanie)
Goiás vs Avaí (00:30)
  • PFC International

Copo do Brasil (Brazylia) - 4 Runda (drugie spotkanie)
Náutico vs Ponte Preta (02:45)
  • PFC International

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Etar vs Septemvri Sofia (16:15)
  • Diema Sport (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Lyngby vs SønderjyskE (18:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Silkeborg vs Hobro (18:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 30
Slaven Koprivnica vs Inter Zapresic (18:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

First League (Bułgaria) - Kolejka 30
Dunav vs Lokomotiv Plovdiv (18:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Utrecht vs Groningen (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Hammarby vs lFK Norrköping (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
lFK Gotenberg vs Dalkurd (19:00)
  • C More Live 2 HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 4
Brommapojkarna vs Elfsborg (19:00)
  • C More Sport HD (S)

Rumuński Puchar - półfinał (pierwsze spotkanie)
CSU Craiova vs Botosani (19:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Turecki Puchar - półfinał (drugie spotkanie) [2-2]
Fenerbahçe vs Besiktas (19:30)
  • ATV Avrupa
  • ATV Türkiye (SD/HD)
  • Digi Sport 2 HD (SK)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Real Sociedad vs Atlético Madryt (19:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Film Plus/Sport Plus (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Alavés vs Girona (19:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga 1 (SD/HD)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • Canal 9 (DK) (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Telekom Sport 3
  • TV 3 Sport Sweden HD

Centenary Shield 2018 (Reprezentacje do lat 18) - Palmerston park, Dumfries
Szkocja vs Walia (20:00)
  • - - -

Superliga (Dania) - Kolejka 30
Midtjylland vs Brøndby (20:00)
  • SportKlub 4 Serbia
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)

Pro League (Belgia) - Play-Off I, Runda 4
Club Brugge vs Sporting Charleroi (20:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Premier Sports 1 (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 1 Slovenia

Premier League (Anglia) - Kolejka 31
Burnley vs Chelsea (20:45)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport 3 Italia (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 35
Leicester City vs Southampton (20:45)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)

League One (Anglia) - Kolejka 44
Blackburn Rovers vs Peterborough United (20:45)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 32
Ajax vs VVV-Venlo (20:45)
  • Polsat Sport News HD
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • CANAL+ MultiFútbol 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Mtel Sport 2
  • Nova Sports 3 HD (GR)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX UK (SD/HD)
  • Sport 1 Ukraine
  • SportKlub 5 Serbia
  • Tivibu Spor 2 HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Levante vs Málaga (21:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 3
  • TV 3 Sport Sweden HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 33
Real Betis vs Las Palmas (21:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • GOL España
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama