reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-05-16

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-09-21 - 2018-09-22 - 2018-09-23
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Libertadores - Faza Grupowa: Runda 7
Defensor Sporting vs Cerro Porteño (00:15)
  • SportKlub Polska HD
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN Sports HD España
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • RMC Sport 3 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • Sport TV 2 (SD/HD)

Série B (Brazylia) - Runda 6
CRB vs Avaí (00:15)
  • PFC International

Série B (Brazylia) - Runda 6
Criciúma vs Juventude (02:30)
  • PFC International

AFC Puchar Azji - półfinał (drugie spotkanie)
Yangon United vs Ceres La Salle (11:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Suwon Bluewings vs Ulsan Horang-i (13:00)
  • beIN Sports 5 MENA HD

Azjatycka Liga Mistrzów AFC - 1/8 finału (drugie spotkanie)
Shanghai SlPG vs Kashima Antlers (14:00)
  • beIN Sports 6 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
CARA Brazzaville vs Enyimba (15:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Aduana Stars vs Raja Casablanca (15:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Vita Club Mokanda vs ASEC Mimosas (15:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Songo vs RSB Berkane (15:00)
  • beIN Sports 2 MENA HD

Liga II (Rumunia) - Kolejka 35
Balotesti vs Chindia Târgoviste (15:30)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Liga II (Rumunia) - Kolejka 35
Hermannstadt vs Metaloglobus (15:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)

Football League (Grecja) - Kolejka 32
Anagennisi Karditsas vs Ergotelis (16:00)
  • ERT 3

Bundesliga do lat 19 (Niemcy) - półfinał (drugie spotkanie)
Borussia Dortmund vs Hertha Berlin (16:30)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany

First League (Czarnogóra) - Kolejka 34
Rudar Pljevlja vs Sutjeska (17:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Liga I (Rumunia) - Runda 10
Botosani vs Concordia Chiajna (17:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

1. Divisjon (Norwegia) - Kolejka 8
Viking vs Sandnes Ulf (18:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Brann vs Haugesund (18:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Gor Mahia vs USM Alger (18:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Young Africans vs Rayon Sports (18:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Kristiansund vs Ranheim (18:00)
  • Eurosport Pluss 1 HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Molde vs Strømsgodset (18:00)
  • Eurosport Pluss 2 HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Odd Grenland vs Sandefjord (18:00)
  • Eurosport Pluss 3 HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Sarpsborg 08 vs Start (18:00)
  • Eurosport Pluss 4 HD

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Rosenborg vs Lillestrøm (18:00)
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • TV Norge (SD/HD)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 10
Bodø/Glimt vs Tromsø (18:00)
  • Vox Norge

Towarzyski (Kluby) - FNB Stadium, Johannesburg
Mamelodi Sundowns vs Barcelona (18:15)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • SABC 3

1. Division (Dania) - Kolejka 32
Vejle BK vs Fredericia (18:30)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 10
Hammarby vs Malmö (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)
  • Sportkanalen HD
  • TV 2 Sport Premium 2 HD

League One (Anglia) - Play-Off półfinał (drugie spotkanie) [2-2]
Rotherham United vs Scunthorpe United (20:45)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub 4 Serbia
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 1 HD

UEFA Liga Europejska - Finał (Parc OL, Lyon)
Marseille vs Atlético Madryt (20:45)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • M6 Suisse HD
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Idman TV
  • RTRS
  • TRT Spor (SD/HD)
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ HD (PL)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • ČT Sport (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports MENA 4K
  • BHT 1
  • BNT 1
  • BNT 3 (SD/HD)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Canvas (SD/HD)
  • Club RTL
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Dvojka (SD/HD)
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • ERT 1/ERT HD
  • Federalna TV
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • HRT 2
  • Kanal 9 Sweden (SD/HD)
  • Kanal A (SLO)
  • Look Plus (SD/HD)
  • M6 (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • MAX Norge (SD/HD)
  • MRT 1 Macedonia
  • Puls 4 (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • RTL 2 Hungary (SD/HD)
  • RTS 1 Serbia
  • RTS Deux HD
  • Ruutu+ Urheilu 1
  • SIC
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Mix (SD/HD)
  • Sky Sport UHD (DE) (UHD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SRF Zwei HD
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Ireland (SD/HD)
  • TV8 Italia (SD/HD)
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Sport Baltic

Afrykańska Liga Mistrzów CAF - Faza Grupowa: Runda 2
Etoile Sportive Sahel vs Zesco United (21:00)
  • beIN Sports 2 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Al Hilal Omdurman vs Al Masry (21:00)
  • beIN Sports 3 MENA HD

Afrykański Puchar Konfederacji - Faza Grupowa: Runda 2
Djoliba vs Williamsville (21:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD

Copo do Brasil (Brazylia) - 1/8 finału (drugie spotkanie) [0-0]
Chapecoense vs Atlético Mineiro (23:30)
  • FreeSports (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 2 (SERB)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama