reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-05-19

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-10-23 - 2018-10-24 - 2018-10-25
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Série B (Brazylia) - Runda 6
Goiás vs Guarani (00:15)
  • PFC International

Major League Soccer (USA)
Toronto FC vs Orlando City (02:00)
  • Abu Dhabi Sports HD 4

Série B (Brazylia) - Runda 6
Figueirense vs Fortaleza (02:30)
  • PFC International

DFB Pokal do lat 19 (Niemcy) - Finał (Auf dem Wurfplatz, Berlin)
Kaiserslautern vs Freiburg (11:00)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Celta Vigo vs Levante (13:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Select HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Liga II (Rumunia) - Kolejka 36
Chindia Târgoviste vs Afumati (15:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)

DFB-Pokal Frauen (Niemcy) - Finał (RheinEnergie-Stadion, Cologne)
Wolfsburg vs Bayern Monachium (15:00)
  • ARD Das Erste (SD/HD)

Serie A (Włochy) - Kolejka 38
Juventus vs Hellas Verona (15:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • beIN Sports Max 5 HD France
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • EIR Sport 1 (SD/HD)
  • Sky Calcio 1 (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sky Super Calcio (SD/HD)
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 1 HD (DigitAlb)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)

1. Liga (Polska) - Kolejka 32
GKS Katowice vs GKS Tychy (15:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

2. SNL (Słowenia) - Kolejka 29
Mura vs Drava (15:30)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 4 Serbia

FA Cup (Szkocja) - Finał (Hampden Park, Glasgow)
Celtic vs Motherwell (16:00)
  • BBC One Scotland (SD/HD)
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Nova Sport 2 (CZ) (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD

First League (Czechy) - Kolejka 29
Viktoria Plzen vs Teplice (16:00)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)

First League (Czechy) - Kolejka 29
Sparta Praga vs Sigma Ołomuniec (16:00)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
Degerfor vs Brage (16:00)
  • Sportkanalen HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 9
GlF Sundsvall vs Ostersund (16:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 9
Sirius vs Trelleborg (16:00)
  • C More Live 2 HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
Falkenberg vs Norrby (16:00)
  • C More Live 3 HD

Superliga (Dania) - Play-Off półfinał (pierwsze spotkanie)
AGF Århus vs SønderjyskE (16:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Runda 10
Oleksandria vs Olimpik Donetsk (16:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Runda 10
Karpaty vs Stal Kamianske (16:00)
  • Unian TV

Superliga (Albania) - Kolejka 35
Flamurtari Vlorë vs Partizan Tirana (16:00)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)

Superliga (Albania) - Kolejka 35
Vllaznia Shkodër vs Kukesi (16:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Superliga (Albania) - Kolejka 35
Kamza vs Laçi (16:00)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)

Superliga (Albania) - Kolejka 35
Luftëtari vs Skënderbeu (16:00)
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)

Superliga (Albania) - Kolejka 35
Teuta vs Lushnja (16:00)
  • SuperSport 6 HD (DigitAlb)

Superliga (Kosowo) - Kolejka 33
Vëllaznimi vs Gjilani (16:00)
  • SuperSport 7 HD (DigitAlb)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Leganés vs Real Betis (16:15)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 10 HD France
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • SportKlub 6 Serbia
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 2 HD

Divisional (Hiszpania) faza Play-off (pierwsze spotkanie)
Cartagena vs Rayo Majadahonda (16:15)
  • beIN LaLiga Max 2 (SD/HD)

Second League (Bułgaria) - Kolejka 30
Botev Vratsa vs Montana (16:15)
  • Diema Sport (SD/HD)

Fortuna Liga (Słowacja) - Runda 10
Spartak Trnava vs Trencin (17:00)
  • Dvojka (SD/HD)

NB I (Węgry) - Kolejka 31
Vasas vs Videoton (17:00)
  • M4 Sport (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 36
Rijeka vs Hajduk Split (17:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Sport TV 1 Slovenia

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 37
Lechia Gdańsk vs Sandecja Nowy Sącz (18:00)
  • CANAL+ HD (PL)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 37
Cracovia Kraków vs Pogoń Szczecin (18:00)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 37
Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza (18:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • Eurosport 2 Polska HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 37
Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław (18:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • nSport+ HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
Varberg vs Oster (18:00)
  • Sportkanalen HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 8
Frej vs Landskrona (18:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 9
lFK Norrköping vs Dalkurd (18:00)
  • C More Sport HD (S)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 34
Göztepe vs Galatasaray (18:00)
  • A+ Sport
  • beIN Sports Malaysia HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • DigiTurk UHD (4K)
  • Fox Sports 1 Africa

Super Lig (Turcja) - Kolejka 34
Fenerbahçe vs Konyaspor (18:00)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 Africa

Super Lig (Turcja) - Kolejka 34
Istanbul Basaksehir vs Kasimpasa (18:00)
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 34
Besiktas vs Sivasspor (18:00)
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)

FA Cup (Anglia) - Finał (Wembley Stadium)
Chelsea vs Manchester United (18:15)
  • BBC One (SD/HD)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • EIR Sport 1 (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Fox Sports Italia (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Kanal 5 (S) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nova Sport 1 (CZ) (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Teledeporte
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Ireland (SD/HD)
  • TV 3 Norge HD
  • Varzish Sport HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Sevilla vs Alavés (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 HD France
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • GOL España
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • TV+ Bulgaria
  • ViaSport 2 HD
  • Ziggo Sport Select HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Málaga vs Getafe (18:30)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • beIN LaLiga 1 (SD/HD)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • beIN Sports Max 8 HD France
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • SportKlub 6 Serbia

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Las Palmas vs Girona (18:30)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 HD France
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Film Plus/Sport Plus (SD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • TV+ Bulgaria

Premier League (Ukraina) - Runda 10
Dynamo Kijów vs Shakhtar Donetsk (18:30)
  • 2+2
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Mtel Sport 2

First League (Bułgaria) - Play-Off R2 (drugie spotkanie)
Lokomotiv Plovdiv vs Cherno More Varna (18:45)
  • Diema Sport (SD/HD)

Major League Soccer (USA)
New York City vs Colorado Rapids (19:00)
  • Eurosport 2 Polska HD
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Eurosport 1 Norge HD
  • Eurosport 2
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Eurosport 2 Sweden (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX UK (SD/HD)

Super League (Szwajcaria) - Kolejka 36
St Gallen vs Lausanne Sport (19:00)
  • RTS Deux HD
  • SRF Zwei HD

Super League (Szwajcaria) - Kolejka 36
Basel vs Luzern (19:00)
  • SportKlub 4 Serbia

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 36
Dinamo Zagreb vs lnter Zapresic (19:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

NB I (Węgry) - Kolejka 31
Honvéd vs Ferencváros (19:30)
  • M4 Sport (SD/HD)

DFB Pokal (Niemcy) - Finał (Olympiastadion, Berlin)
Bayern Monachium vs Eintracht Frankfurt (20:00)
  • TVP 1 (SD/HD)
  • ARD Das Erste (SD/HD)
  • NTV Türkiye (SD/HD)
  • beIN Sports 16 MENA HD
  • beIN Sports 3 HD France
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports HD España
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Fox Sports 2 HD (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Match! Planeta
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sky Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport 1 HD

Superliga Srbije (Serbia) - Runda 7
Red Star Belgrad vs Voždovac (20:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport BiH

First League (Czarnogóra) - Kolejka 35
Sutjeska vs Decic Tuzi (20:00)
  • Arena Sport 4 (SERB)

1. Lig (Turcja) - Play-Off - Finał
Gaziantep FK vs BB Erzurumspor (20:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 34
Maribor vs Olimpija (20:30)
  • Kanal A (SLO)

Liga I (Rumunia) - Runda 11
Concordia Chiajna vs Dinamo Bukareszt (20:45)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Play-Off - Finał (drugie spotkanie)
Utrecht vs Vitesse Arnhem (20:45)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Foot+ Multisports 1 (253)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • SportDigital.tv (SD/HD)

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 38
Villarreal vs Real Madryt (20:45)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • beIN Sports 17 MENA HD
  • beIN Sports 3 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 HD France
  • Cosmote Sport 2 HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Digi Sport 3 (SK) (SD/HD)
  • Film Plus HD/Sport Plus HD
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Movistar Partidazo (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 4
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 2 HD
  • Ziggo Sport Select HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Troyes vs Monaco (21:00)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • beIN Sports 8 MENA HD
  • beIN Sports Max 5 HD France
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • SuperSport 6 HD (DigitAlb)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Caen vs Paris St Germain (21:00)
  • beIN Sports 15 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Rennes vs Montpellier (21:00)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • Foot+ HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Marseille vs Amiens (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • CANAL+ Décalé (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Lyon vs Nice (21:00)
  • TV 5 Monde Maghreb (SD/HD)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 4 (RO)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 1+ HD Germany
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)
  • TV 5 Monde Afrique
  • ViaSport 3 HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
St Etienne vs Lille (21:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Dijon vs Angers (21:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Metz vs Bordeaux (21:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Nantes vs Strasbourg (21:00)
  • beIN Sports Max 9 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 38
Toulouse vs Guingamp (21:00)
  • beIN Sports 10 MENA HD
  • beIN Sports Max 10 HD France

Major League Soccer (USA)
Portland Timbers vs Los Angeles FC (21:00)
  • Abu Dhabi Sports HD 4
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports MIX UK (SD/HD)

Série A (Brazylia) - Runda 6
Atlético Mineiro vs Cruzeiro (21:00)
  • PFC International

Major League Soccer (USA)
FC Dallas vs Vancouver Whitecaps (22:00)
  • Abu Dhabi Sports HD 3


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama