reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-08-10

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-10-16 - 2018-10-17 - 2018-10-18
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Libertadores - ćwierćfinał (pierwsze spotkanie)
Racing Club vs River Plate (00:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Fox Sports 4 (NED)
  • S Sport (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)

CONMEBOL Copa Libertadores - ćwierćfinał (pierwsze spotkanie)
Cerro Porteño vs Palmeiras (02:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • S Sport (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)

Super League (Chiny) - Kolejka 17
Beijing Guoan vs Jiangsu Suning (13:35)
  • MAX Sport 2 HD
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija

Premier League (Rosja) - Kolejka 3
Ural vs Dynamo Moskwa (16:30)
  • Match! Premier (SD/HD)

Liga 2 (Rumunia) - Kolejka 2
Balotesti vs Petrolul (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

First League (Bułgaria) - Kolejka 4
Etar vs Cherno More Varna (17:15)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 4
Lechia Gdańsk vs Miedź Legnica (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

Towarzyski (Kluby)
Aiginiakos vs Hertha Berlin (18:00)
  • TV 2 Sport Premium 2 HD

Premier League (Ukraina) - Kolejka 4
Olimpik Donieck vs Lviv (18:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 2
Paderborn vs Jahn Regensburg (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 2
Ingolstadt vs Greuther Fürth (18:30)
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

First League (Czechy) - Kolejka 4
Mladá Boleslav vs Slavia Praga (18:30)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6

Superettan (Szwecja) - Kolejka 18
Landskrona vs Degerfor (19:00)
  • Sportkanalen HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 17
IFK Gotenberg vs Sirius (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 18
Sandefjord vs Tromsø (19:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Superliga (Dania) - Kolejka 5
Vendsyssel vs Vejle BK (19:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

2. Liga (Austria) - Kolejka 3
Liefering vs Austria Wiedeń II (19:10)
  • ORF Sport Plus (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 4
Lokomotiv Plavdiv vs Vereya (19:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Grenoble Foot 38 vs Niort (20:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Brest vs Paris FC (20:00)
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
GFC Ajaccio vs Lorient (20:00)
  • beIN Sports Max 5 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Ajaccio vs Sochaux (20:00)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Nancy vs Lens (20:00)
  • beIN Sports 2 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Orléans vs Auxerre (20:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Red Star FC vs Le Havre (20:00)
  • beIN Sports Max 9 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Troyes vs Béziers (20:00)
  • beIN Sports Max 10 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Valenciennes vs Châteauroux (20:00)
  • beIN Sports Max 10 HD France

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 4
Radnički Nisz vs Voždovac (20:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 4
Botosani vs Astra Giurgiu (20:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 3
Dinamo Zagrzeb vs Slaven Koprivnica (20:00)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
PEC Zwolle vs Heerenveen (20:00)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Towarzyski (Kluby)
RB Leipzig vs AC Milan (20:15)
  • Mecz odwołany!

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 4
Wisła Kraków vs Wisła Płock (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

1. Liga (Polska) - Kolejka 4
Raków Częstochowa vs Odra Opole (20:30)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 2
St. Pauli vs Darmstadt 98 (20:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)

Pro League (Belgia) - Kolejka 3
Club Brugge vs Kortrijk (20:30)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Karabükspor vs Adana Demirspor (20:45)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Ankaragücü vs Galatasaray (20:45)
  • A+ Sport
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Olympique Marsylia vs Toulouse (20:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Manchester United vs Leicester City (21:00)
  • Idman TV
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Movistar Fútbol (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 1
Benfica vs Vitória Guimarães (21:30)
  • Benfica TV 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • RMC Sport 2 HD
  • Telekanal Futbol


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama