reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-08-11

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-10-16 - 2018-10-17 - 2018-10-18
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Primera División (Argentyna) - Kolejka 1
Vélez Sarsfield vs Newell’s Old Boys (00:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)

Primera División (Argentyna) - Kolejka 1
Tigre vs San Lorenzo (02:00)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)

Série B (Brazylia) - Runda 20
Coritiba vs Sampaio Corrêa (02:30)
  • PFC International

Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu
1. mecz półfinałowy mężczyzn vs - (11:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu
2. mecz półfinałowy mężczyzn vs - (12:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

J1 League (Japonia) - Kolejka 21
Vissel Kobe vs Jubilo Iwata (12:00)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Liga 2 (Rumunia) - Kolejka 2
UTA Arad vs Farul Constanta (12:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 1
Estoril vs FC Porto II (12:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 2
MSV Duisburg vs VfL Bochum (13:00)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • Digi Sport 2 HD (SK)
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)

Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu
mecz o 3. miejsce kobiet vs - (13:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Newcastle United vs Tottenham Hotspur (13:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • DAZN 1 Bar HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League (SD/HD)
  • Sky Ultra HD 1 (4K)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Premiership (Szkocja) - Kolejka 2
Hearts vs Celtic (13:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Foot+ HD
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Super League (Chiny) - Kolejka 17
Shanghai SIPG vs Shanghai Greenland Shenhua (13:35)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • MAX Sport 2 HD
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans

National League (Anglia) - Kolejka 3
Wrexham vs Boreham Wood (13:35)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu
mecz finałowy kobiet vs - (14:00)
  • Polsat Sport (SD/HD)

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 4
Hallescher FC vs Kaiserslautern (14:00)
  • MDR Fernsehen (SD/HD)
  • SWR Fernsehen

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 4
Unterhaching vs Hansa Rostock (14:00)
  • NDR Fernsehen (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 18
Halmstad vs Gefle (14:00)
  • Sportkanalen HD

Towarzyski (Kluby)
Werder Brema vs Villarreal (14:30)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • KazSport (SD/HD)

Liga 2 (Rumunia) - Kolejka 2
Pandurii vs Arges Pitesti (14:30)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 3
Clermont Foot vs Metz (15:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Nova Sport 2 (CZ) (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 2
Arminia Bielefeld vs Dynamo Drezno (15:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 1 (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 3
Yenisey vs CSKA Moskwa (15:30)
  • Match! Premier (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Schalke 04 vs Fiorentina (16:00)
  • Sky Sport News (DE) (SD/HD)
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)

Championship (Anglia) - Kolejka 2
Queens Park Rangers vs Sheffield United (16:00)
  • Eleven Sports 3 HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports Max 1 HD Türk
  • Digi Sport 2 HD (SK)
  • Eleven Sports 1 (BE)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 1 HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Huddersfield vs Chelsea (16:00)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • DAZN 1 Bar HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sky Sports Premier League ROI (SD/HD)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Fulham vs Crystal Palace (16:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Sport Baltic

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Watford vs Brighton (16:00)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Bournemouth vs Cardiff City (16:00)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 18
Brage vs Oster (16:00)
  • Sportkanalen HD

Superettan (Szwecja) - Kolejka 18
Varberg vs AFC Eskilstuna (16:00)
  • C More Live HD (N/S)

Superliga (Dania) - Kolejka 5
Hobro vs OB Odense (16:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Nantes vs Monaco (17:00)
  • TV 5 Monde Maghreb (SD/HD)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • CANAL+ France (SD/HD)
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Nova Sport 2 (CZ) (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • TV 5 Monde Afrique
  • Viasat Urheilu HD
  • ViaSport+ HD

Bundesliga (Austria) - Kolejka 3
Red Bull Salzburg vs Austria Wiedeń (17:00)
  • SportKlub Polska HD
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Nova Sports 2 HD (CYP)
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sky Sport 8 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Bundesliga (Austria) - Kolejka 3
Altach vs Wacker Innsbruck (17:00)
  • Sky Sport 9 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Bundesliga (Austria) - Kolejka 3
Hartberg vs Mattersburg (17:00)
  • Sky Sport 10 Germany (SD/HD)
  • Sky Sport Austria (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Stuttgart vs Real Sociedad (17:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • KazSport (SD/HD)

NB 1 (Węgry) - Kolejka 4
MOL Vidi vs Debrecen (17:00)
  • M4 Sport (SD/HD)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 4
Concordia Chiajna vs Hermannstadt (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look TV (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

First League (Czarnogóra) - Kolejka 2
Rudar Pljevlja vs Zeta (17:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Arena Sport BiH

Premier League (Armenia) - Kolejka 2
Ararat-Armenia vs Ararat Yerevan (17:00)
  • Armenia TV

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 3
HNK Gorica vs Inter Zapresic (17:30)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 1
Vitória Setúbal vs Aves (17:30)
  • Sport TV 5

A Liga (Portugalia) - Kolejka 1
Marítimo vs Santa Clara (17:30)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

1. Liga (Polska) - Kolejka 4
GKS 1962 Jastrzębie vs Chojniczanka Chojnice (17:45)
  • Polsat Sport (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 4
Beroe vs Botew Płowdiw (17:45)
  • Diema Sport (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 4
Pogoń Szczecin vs Cracovia Kraków (18:00)
  • CANAL+ Sport HD (PL)
  • nSport+ HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 3
Standard Liège vs Cercle Brugge (18:00)
  • Foot+ Multisports 1 (253)

Eliteserien (Norwegia) - Kolejka 18
Rosenborg vs Stabæk (18:00)
  • Eurosport 1 Norge HD

Allsvenskan (Szwecja) - Kolejka 17
Orebro vs Brommapojkarna (18:00)
  • C More Sport HD (S)

Premier League (Rosja) - Kolejka 3
Spartak Moskwa vs Anji (18:00)
  • Match! Premier (SD/HD)

Premier League (Azerbejdżan) - Kolejka 1
Sumqayit vs Neftchi (18:00)
  • CBC Sport HD

Premier League (Anglia) - Kolejka 1
Wolverhampton Wanderers vs Everton FC (18:30)
  • Idman TV
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Cosmote Sport 1 HD
  • DAZN 1 Bar HD
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 4 HD (SK)
  • Eurosport 1 Romania (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • S Sport (SD/HD)
  • Setanta Kazakhstan (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Spíler 1 TV Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Montenegro (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • TV 2 Sport Premium HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Baltic
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Championship (Anglia) - Kolejka 2
Derby County vs Leeds United (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports Turkey 3 (SD/HD)
  • Eleven Sports 2 (BE)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • Nova Sports 4 HD (GR)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 1 HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Ajax vs Heracles Almelo (18:30)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 2 (SK)
  • Foot+ HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • MAX Sport 2 HD
  • Nova Sports 5 HD (GR)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekanal Futbol
  • ViaSport 2 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Willem II vs VVV-Venlo (18:30)
  • Fox Sports 2 (SD/HD)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 4
Shakhtar Donieck vs Vorskla (18:30)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Sivasspor vs Alanyaspor (18:30)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Caykur Rizespor vs Kasimpasa (18:30)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Boluspor vs Osmanlispor (18:30)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Towarzyski (Kluby)
Alavés vs Huesca (19:00)
  • Aragón TV Internacional

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 1
Benfica II vs Leixões (19:00)
  • Benfica TV 1 (SD/HD)

Towarzyski (Kluby)
Wolfsburg vs Napoli (19:30)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • KazSport (SD/HD)
  • Sky Sport 251 Italia (SD/HD)
  • TV 2 Sportskanalen (SD/HD)

NB 1 (Węgry) - Kolejka 4
Kisvárda vs Ferencváros (19:30)
  • M4 Sport (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Angers vs Nîmes (20:00)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • beIN Sports Max 4 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Lille vs Rennes (20:00)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • beIN Sports Max 5 HD France
  • beIN Sports Turkey 4 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Nova Sport 2 (CZ) (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Montpellier vs Dijon (20:00)
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
Nice vs Reims (20:00)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • beIN Sports Max 7 HD France
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 1
St. Etienne vs Guingamp (20:00)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • beIN Sports Max 8 HD France
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Digi Sport 4 (RO)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 4
Sepsi OSK vs CSM Poli Iasi (20:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 1
Tondela vs Belenenses (20:00)
  • Sport TV 5

First League (Bułgaria) - Kolejka 4
Dunav vs Levski Sofia (20:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Premier League (Rosja) - Kolejka 3
Rostov vs Krylja Sowietow (20:30)
  • Match! Premier (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 4
Arka Gdynia vs Górnik Zabrze (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
PSV Eindhoven vs Utrecht (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Foot+ HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • MAX Sport 2 HD
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • Telekanal Futbol

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 1
Excelsior vs Fortuna Sittard (20:45)
  • Fox Sports 2 (SD/HD)

Premier Liga (Bośnia i Hercegowina) - Kolejka 4
Tuzla City vs Sloboda Tuzla (20:45)
  • BHT 1

Super Lig (Turcja) - Kolejka 1
Fenerbahçe vs Bursaspor (20:45)
  • beIN Sports Max 9 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Look TV (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Adanaspor vs Elazigspor (20:45)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

1. Lig (Turcja) - Kolejka 1
Altay vs Umraniyespor (20:45)
  • beIN Sports Max 2 HD Türk HD

Trofeo Santiago Bernabeu (Kluby)
Real Madryt vs AC Milan (21:00)
  • Canale 5 (SD/HD)
  • Real Madrid TV

Série A (Brazylia) - Runda 18
Ceará vs Atlético Paranaense (21:00)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • PFC International

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 3
Lokomotiva Zagrzeb vs Rudes Zagrzeb (21:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

Memorial Carlos Lapetra (Kluby)
Real Saragossa vs Levante (21:00)
  • Aragón TV Internacional

International Champions Cup - Metropolitano Stadium, Madryt
Atlético Madryt vs Inter Mediolan (21:05)
  • sport.tvp.pl
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)
  • Arena Sport BiH
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 1 MENA HD
  • beIN Sports 2 HD France
  • EIR Sport 2 (SD/HD)
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Premier Sports 1 (SD/HD)
  • Ring.bg (SD/HD)
  • Sky Sport Serie A (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Tivibu Spor 2 HD
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 1 HD

Coppa Italia (Włochy) - 3 Runda
Genoa vs Lecce (21:15)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD

Trofeu Taronja (Kluby)
Valencia vs Bayer Leverkusen (21:30)
  • Sport 1 Germany (SD/HD)
  • GOL España

A Liga (Portugalia) - Kolejka 1
FC Porto vs Chaves (22:00)
  • FreeSports (SD/HD)
  • RMC Sport 1 HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama