reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-09-14

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-11-16 - 2018-11-17 - 2018-11-18
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Super League (Chiny) - Kolejka 22
Guangzhou Evergrande vs Beijing Guo’an (13:35)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 8
Witosza Bistrica vs Botew Wraca (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 8
Concordia Chiajna vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Premier League (Ukraina) - Kolejka 8
Desna Czernihów vs Arsenał Kijów (18:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 7
Inter Zaprešić vs Istra 1961 (18:00)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 3 (SERB)

First League (Czechy) - Kolejka 8
Bohemians 1905 vs Fastav Zlín (18:00)
  • ČT 2 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 8
KGHM Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 5
1. FC Union Berlin vs MSV Duisburg (18:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 5
SSV Jahn Regensburg vs Dynamo Drezno (18:30)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 8
Radnički Nisz vs Vojvodina Nowy Sad (18:30)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 5 HD (HR)

Premier League (Rosja) - Kolejka 7
Lokomotiw Moskwa vs Dinamo Moskwa (18:30)
  • Match! Premier (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 5
OGC Nice vs Stade Rennais (19:00)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • beIN Sports 1 HD France
  • Digi Sport 3 (HU)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 9
Esbjerg fB vs Odense Boldklub (19:00)
  • TV 3 Max (SD/HD)

Superettan (Szwecja) - Kolejka 22
Halmstads BK vs Varbergs BoIS FC (19:00)
  • C More Fotboll HD (S)

First League (Bułgaria) - Kolejka 8
Łudogorec Razgrad vs Wereja Stara Zagora (19:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 5
Galatasaray Stambuł vs Kasımpaşa SK (19:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 5
Giresunspor vs Afjet Afyonspor (19:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
AS Nancy Lorraine vs Le Havre AC (20:00)
  • beIN Sports 2 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
AC Ajaccio vs Paris FC (20:00)
  • beIN Sports Max 4 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
Stade Brestois 29 vs Gazélec Ajaccio (20:00)
  • beIN Sports Max 5 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
Clermont Foot vs AJ Auxerre (20:00)
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
Grenoble Foot 38 vs Valenciennes FC (20:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
US Orléans vs LB Châteauroux (20:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
Red Star FC vs FC Lorient (20:00)
  • beIN Sports Max 9 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 7
Troyes AC vs Chamois Niortais FC (20:00)
  • beIN Sports Max 10 HD France

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 8
Dinamo Bukareszt vs Astra Giurgiu (20:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 8
Jagiellonia Białystok vs Cracovia Kraków (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 3
Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt (20:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • Viasat Jalkapallo HD
  • ViaSport 1 HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 7
Club Brugge vs Sporting Lokeren (20:30)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Premiership (Szkocja) - Kolejka 5
St. Mirren vs Celtic (20:45)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • ViaSport+ HD

Championship (Anglia) - Kolejka 7
Birmingham City vs West Bromwich Albion (20:45)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Nova Sports 2 HD (GR)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 5
Paris Saint-Germain vs AS Saint-Étienne (20:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports Turkey 2 (SD/HD)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Nova Sports 1 HD (GR)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)

Serie BKT (Włochy) - Kolejka 3
Venezia FC vs Benevento Calcio (21:00)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 4
SD Huesca vs Rayo Vallecano (21:00)
  • CBC Sport HD
  • nSport+ HD
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

Taça da Liga (Portugalia) - Grupa C, Runda 1
FC Porto vs GD Chaves (21:30)
  • Sport TV 1 (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama